reklama

Maluch płacze - kłopoty z naszymi pociechami

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2009' rozpoczęty przez Meva, 8 Czerwiec 2009.

1. Meva

Meva Czerwcowa mama 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nowy wątek dla mam już rozpakowanych, szczególnie tych początkujących, którym potrzeba wsparcia.

To zacznę:
    Moja Michasia ma kłopot z zasypianiem, szczególnie jak się za bardzo rozbudzi i napatrzy na ten świat. Żeby zasnąć to znów potrzebuje cyca, najlepiej na leżąco w łóżku rodziców, wtedy jest szansa że zaśnie głęboko i uda ją się przełożyć do łóżeczka. Jeśli jej się zasnąć nie udaje to krzyczy, nawet raczej wrzeszczy, bije piąsteczkami i generalnie atak szału jest, a głos ma mocny:tak:.
    Macie jakieś metody na ululanie bobasa bez cyca? Czy trzeba to przeczekać???

2. Ewunia22

Ewunia22 VI 2008 VI 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mevuniu, przytul lalkę do siebie, żeby czuła Twój zapach... ewentualnie jej mozesz coś ponucić... na Julkę to działało... chociaż ja jej nie nosiłam, tylko mi usypia w pozycji kołyski, trzymam ją na kolankach i usypiam... ewentualnie daję smoka i pieluszkę tetrową i wtedy sobie śpi...

3. reklama
  4. Nanya

Nanya (Samo)dzielna Mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Włóż sobie pieluchę tetrową pod bluzkę, ale nie na piersi, żeby nie przesiąkła zapachem mleka, tylko w innym miejscu, żeby po prostu pachniała tobą. Jeśli pachniałaby mlekiem, mała automatycznie domagałaby się cyca. Pochodź z ta pieluchą cały dzień i później daj małej blisko policzka, do przytulenia. U mnie to skutkowało.

5. Ewunia22

Ewunia22 VI 2008 VI 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nanya, może być pielucha flanelowa czy tetrówka.... żeby tylko pachniała. dokładnie!!! u mnie też to zdało egzamin... nie karmię już x czasu a Julka cały czas tuli się do pieluchy przed snem... a jak jest spiąca to pociera sobie nią oczka... i tak zasypia.

6. Meva

Meva Czerwcowa mama 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dzięki za rady, spróbuję

a mam jeszcze jeden problem - zapalenie piersi. sutek mnie boli przy karmieniu masakrycznie, nie jestem w stanie nim karmić. jak to wygoić

7. agata077

agata077 Czerwcowa mama 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Meva okład z kapusty białej zrób powinno pomóc ..

8. Meva

Meva Czerwcowa mama 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    czy wasze bobaski też tak "charczą", szczególnienad ranem albo jak się zdenerwują?

9. Nika77

Nika77 Czerwcowa mama 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Meva ja tez mam wrazenie ze moja Iga "charcze"...zwlaszcza nad ranem. Moze gardelko ma przesuszone, w mieszkaniu suche powietrze jest to moze tez przez to. Patrzylam w nosek i nie widze zadnych "bab" wiec chyba to nie powod tego "charczenia"....ehhh kiedy ja sie naucze mojego malenstwa:szok: Czasami przeraza mnie to wszystko:-(

10. reklama
  11. Meva

Meva Czerwcowa mama 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja też jestem przerażona:szok:

12. andzia111

andzia111 Czerwcowa mama 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mój bąbelek tak posapuje jak wcina mleczko ,
    mevuniu są też specjalne nakładki na sutki przez które można karmić jest to podobno mniej bolesne . możesz spróbować dopuki sie niezagoi:tak::tak:

a ja chciałam podpytać o kupki , mój bąbel ma z tym chyba problem bo jak zrobił w sobote wieczorem tak cisza do tej pory , czytałam w necie że maluszki czasem tak mają ale niepasi mi to zabardzo. czy wasze szkraby tez tak mają?

Poleć forum