reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Maluch płacze - kłopoty z naszymi pociechami

Meva

Czerwcowa mama 2009
Miasto
Kopenhaga
Rozwiązania
0
Nowy wątek dla mam już rozpakowanych, szczególnie tych początkujących, którym potrzeba wsparcia.

To zacznę:
Moja Michasia ma kłopot z zasypianiem, szczególnie jak się za bardzo rozbudzi i napatrzy na ten świat. Żeby zasnąć to znów potrzebuje cyca, najlepiej na leżąco w łóżku rodziców, wtedy jest szansa że zaśnie głęboko i uda ją się przełożyć do łóżeczka. Jeśli jej się zasnąć nie udaje to krzyczy, nawet raczej wrzeszczy, bije piąsteczkami i generalnie atak szału jest, a głos ma mocny:tak:.
Macie jakieś metody na ululanie bobasa bez cyca? Czy trzeba to przeczekać???

reklama

Ewunia22

VI 2008 VI 2009
Miasto
Kielce
Rozwiązania
0
Mevuniu, przytul lalkę do siebie, żeby czuła Twój zapach... ewentualnie jej mozesz coś ponucić... na Julkę to działało... chociaż ja jej nie nosiłam, tylko mi usypia w pozycji kołyski, trzymam ją na kolankach i usypiam... ewentualnie daję smoka i pieluszkę tetrową i wtedy sobie śpi...

Nanya

(Samo)dzielna Mama
Rozwiązania
0
Włóż sobie pieluchę tetrową pod bluzkę, ale nie na piersi, żeby nie przesiąkła zapachem mleka, tylko w innym miejscu, żeby po prostu pachniała tobą. Jeśli pachniałaby mlekiem, mała automatycznie domagałaby się cyca. Pochodź z ta pieluchą cały dzień i później daj małej blisko policzka, do przytulenia. U mnie to skutkowało.

Ewunia22

VI 2008 VI 2009
Miasto
Kielce
Rozwiązania
0
Nanya, może być pielucha flanelowa czy tetrówka.... żeby tylko pachniała. dokładnie!!! u mnie też to zdało egzamin... nie karmię już x czasu a Julka cały czas tuli się do pieluchy przed snem... a jak jest spiąca to pociera sobie nią oczka... i tak zasypia.

Meva

Czerwcowa mama 2009
Miasto
Kopenhaga
Rozwiązania
0
dzięki za rady, spróbuję

a mam jeszcze jeden problem - zapalenie piersi. sutek mnie boli przy karmieniu masakrycznie, nie jestem w stanie nim karmić. jak to wygoić

agata077

Czerwcowa mama 2009
Rozwiązania
0
Meva okład z kapusty białej zrób powinno pomóc ..

Meva

Czerwcowa mama 2009
Miasto
Kopenhaga
Rozwiązania
0
czy wasze bobaski też tak "charczą", szczególnienad ranem albo jak się zdenerwują?

Nika77

Czerwcowa mama 2009
Miasto
Olsztyn
Rozwiązania
0
Meva ja tez mam wrazenie ze moja Iga "charcze"...zwlaszcza nad ranem. Moze gardelko ma przesuszone, w mieszkaniu suche powietrze jest to moze tez przez to. Patrzylam w nosek i nie widze zadnych "bab" wiec chyba to nie powod tego "charczenia"....ehhh kiedy ja sie naucze mojego malenstwa:szok: Czasami przeraza mnie to wszystko:-(

Meva

Czerwcowa mama 2009
Miasto
Kopenhaga
Rozwiązania
0
Meva ja tez mam wrazenie ze moja Iga "charcze"...zwlaszcza nad ranem. Moze gardelko ma przesuszone, w mieszkaniu suche powietrze jest to moze tez przez to. Patrzylam w nosek i nie widze zadnych "bab" wiec chyba to nie powod tego "charczenia"....ehhh kiedy ja sie naucze mojego malenstwa:szok: Czasami przeraza mnie to wszystko:-(
ja też jestem przerażona:szok:

reklama

andzia111

Czerwcowa mama 2009
Miasto
sosnowiec
Rozwiązania
0
mój bąbelek tak posapuje jak wcina mleczko ,
mevuniu są też specjalne nakładki na sutki przez które można karmić jest to podobno mniej bolesne . możesz spróbować dopuki sie niezagoi:tak::tak:

a ja chciałam podpytać o kupki , mój bąbel ma z tym chyba problem bo jak zrobił w sobote wieczorem tak cisza do tej pory , czytałam w necie że maluszki czasem tak mają ale niepasi mi to zabardzo. czy wasze szkraby tez tak mają?

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry