reklama

maluszki i mamusie z Kaszub

Temat na forum 'Trójmiasto' rozpoczęty przez doveinred, 28 Wrzesień 2009.

1. doveinred

doveinred my little precious...

Postanowilam zalozyc taki watek poniewaz sama z mezem pochodzimy z kaszub choc obecnie znajdujemy sie na emigracji, choc zapewne za 2 latka wrocimy na nasze ziemie ojczyste.

Wiec ktokolwiek pochodzi z tych okolic, piszcie, zapoznamy sie wszystkie, wymienimy opinie i porozmawiamy o naszych pociechach czy innych nie istotnych sprawach.:-):-):-)

Zapraszam:-):-):-)

Załączniki:

2. doveinred

Ha Ha wiedzialam ze tak bedzie ... zadko kto sie przyznaje... spoko (no chyba ze nie ma ani jednej mamusi z tej czesci pomorza)
    Wytrwale poczekam :-):-):-)

POZDROWIONKA

3. reklama
  4. dudi

dudi Mama od 6.01.2009

Ja jestem z kaszub :-p

5. doveinred

dudi- witam witam, wkoncu sie jakas mamusia odezwala.
    milo mi poznac:-):-):-):-)

6. dudi

dudi Mama od 6.01.2009

Poczekajmy, może ktoś jeszcze się przyzna :-)

7. doveinred

Poczekamy zobaczymy:-)
    Jak tam ty i twoje malenstwo? Widze ze juz ma 8 mies- fajnie, mam nadzieje ze rosnie zdrowo.:-)

8. dudi

dudi Mama od 6.01.2009

Jest lekko przeziębiony, ma katarek ale jemu to nie przeszkadza w codziennych szaleństwach. Cóż taka pora roku.
    A jak Twój synek?
    Skąd dokładnie pochodzisz?

9. doveinred

Moj synek ma sie dobrze naszczescie narazie nie choruje :-) z czego sie bardzo ciesze. Coraz to bardziej aktywniejszy z dnia na dzien.
    Jestem z Czerska jest to pomiedzy chojnicami a starogardem gd. Jak bylam na studiach to byly 2 dziewczyny tez z Rumi, wsumie to tez o maly wlos tam bym nie mieszkala za mlodu :-)

10. reklama
  11. doveinred

a tu ani widu ani slychu!!!!!!!

12. dudi

dudi Mama od 6.01.2009

Jestem , jestem ...miałam chrzciny i nie bardzo miałam czas na siedzenie w necie. "Imprezka" się udała, goście zadowoleni, "mały aniołek" również :-)

Poleć forum