reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

maluszki i mamusie z Kaszub

Alergia pojawiła się ok. 3 miesiąca. Suche plamki nadal mu wyskakują, ale nie jest już tak jak kiedyś. Z czasem to minie więc trzeba to jakoś przetrzymać.
 
reklama
O cos sie ruszylo!!!!
dudi dawno Cie nie bylo?
Ja akurat sie bardzo ciesze ze nie mamy z tym problemow(chyba), ale wiem ze jest to dosc uciazliwa alergia bo moja chrzesniaczka miala skaze bialkowa.
Ostatnio malutki ma jakies male minimalne czerwone krosteczki na ciele i nie wiem co to bo czasami sa bardziej wyrazne a czasami nie? Ale jak widze to mu nie dokuczaja.
 
doveinred piszesz, ze jestes z Czerska, to pewnie kojarzysz Śliwice ;-) Uczyłam sie w LO w Czersku :tak: do Kaszubek może się nie zaliczę, ale miło spotkac w tak przypadkowy sposób osobe ze swoich stron :-) pozdrawiam serdecznie
 
Witam , rowniez milo jest Cie poznac.
Wiem gdzie sa Sliwice :-) no ja niestety nie uczylam sie w Czerskim LO bo chodzilam do Chojnic. A borowiacy to odlam kaszubow wiec tez sie zaliczasz :-)
 
Roksanka w porządku, wciąż spi, budzi się tylko do karmienia, wogole nie płacze, zachwyca nas minkami :-) Poród trwał kilka godzin, więc nie mogę narzekać :tak:
 
reklama
A ja jestem z Pucka.
Wcześniej mieszkałam w Jastarni - wylęgarni Kaszubów :-D
Przeprowadziłam się w te rejony będąc niemowlakiem wraz z rodzicami, ale osobiście czuję się "przyszywaną" Pomorzanką, choć tak naprawdę moje rodzinne strony to Warmia i Mazury :-D:-D:-D
Jest ktoś z okolic Pucka? Albo Gdynia, Jastarnia, Jurata nawet :-D:-D:-D Hel może? :-) Albo wioseczki obok Pucka
 
Do góry