reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

maluszki i mamusie z Kaszub

Juz myslalam ze ucieklas. Ciesze sie ze chrzciny sie udaly:-), troche pozno, dopiero w 8 mies?
Malutki moj wkoncu przytyl i teraz ma 6.260 wiec sie ciesze:-):-):-) bo on taki chuderlaczek. W weekend mialam gocsi i pojechalismy pozwiedzac okolice z czego synus byl bardzo zadowolony:-)
pozdrawiam
 
reklama
witam. witam kolezanka z centrum kaszub.
No ja pochodze z Czerska aktualnie na wyspach, za jakies 2 latka wracam na ziemie ojczyste:-) tylko ze do Wiela.
 
cześć dziewczyny, widzę, że wreszcie ktoś z Rumi :-) Ja również poszukuję po necie mam z maluszkami z tych okolic, żeby sobie pagadać czasami.... Mam 7 miesięcznego synka Cyprianka i mieszkam w okolicach Portu Rumia.
Pozdrawiam
 
kamilady witam serdecznie.Moj synek ma 6 miesiecy wiec tylko miesiac roznicy.:-) jakby co to sie bede Ciebie pytac co i jak;-)
Tak ogolnie to tu przewaznie jest cisza, nie wiem gdzie sie dziewczyny podzialy:-(

Pozdrawiam
 
no to fajniutko, że mamy maluszki w praktycznie tym samym wieku :-). Ja obecnie zmagam się z alergią pokarmową u mojego Cyprianka...ech... a u Ciebie z jedzonkiem wszystko gra?

 
reklama
dudi, no to witaj w klubie, ja skazę białkową stwierdziłam u mojego małego niedawno. Zaczęły się pojawiać na całym ciele atopowe place wysuszonej skóry, które go w nocy strasznie swędzą a do tego mieliśmy niemiły incydent podczas podawania mu kaszki na mleku modyfikowanym. Nie byłam u alergologa bo boję się że zaserwują nam zaraz jakieś leki i na razie staram się zaradzić temu sama. Nie podaję mleka krowiego pod żadną postacią ale sucha skóra jak była tak jest. Wybieram się niedługo do bioenergoterapeuty. Synkowi mojego kuzyna pomógł więc jedyna w nim nadzieja... A u Twojego maluszka też występuje azs? Jeśli tak to jak sobie z tym radzisz?

 
Do góry