reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

ja na razie kupiłam 3 bodziaki i 3 pajacyki. Na razie w wersji unisex ;-) Może w czwartek wyjdzie na jaw, czy będzie synek czy córeczka i wtedy zakupy będą bardziej konkretne. Choć Przemko twierdzi, że będzie miał siostrzyczkę.
Jutro wybieram się na dziecięce zakupy. Co prawda głównie z myślą o Przemku, ale może i dla maluszka coś fajnego wypatrzę :-D Ale i tak przed większymi zakupami muszę sprawdzić, co jeszcze mam, a czego mi brakuje.
 
reklama
kilka rzeczy, które ja kupiłam na allegro:

JEANSY spodnie ciążowe rozm.34 WYSYŁKA GRATIS (229464955) - Aukcje internetowe Allegro
polecam sprzedającego, leżą bardzo dobrze, chodzę już w nich od 2 tygodni.

SPÓDNICA CIĄŻOWA JEANS S *wysyłka gratis* (229021653) - Aukcje internetowe Allegro
trochę jeszcze za duża

Piękna koszula ciążowa H&M MAMA, roz. S (228186505) - Aukcje internetowe Allegro
jestem nią zachwycona :tak:

Spodnie ciążowe - 9fashion używane (227578483) - Aukcje internetowe Allegro
bardzo udany zakup, za miesiąc będą dobre i myślę, że starczą do końca

GATTA rajstopy ciazowe 20 DEN - 2 pary r. S NOWE (226637227) - Aukcje internetowe Allegro
okazja

H&M MAMA - EXTRA CZARNA ELEGANCKA CIĄŻOWA (228808930) - Aukcje internetowe Allegro
no i tu się nie udało, bo za niska jestem (zaszewki zamiast na plecach są na tyłku) - gdyby któraś z Was chciała, sprzedam za 10 zł :-D:-D

Gdybym miała te rzeczy kupić w sklepie wydałabym w cholerę kasy... :sorry2:
 
z ubrań ciążowych to ja do tej pory zakupiłam jedynie spodnie z Kathmy (są na zdjęciu 48 i 50 na stronie Kathmy - kolekcja Classic) - szare na kant.. teraz miałam jeszcze ochotę na brązowe - np. coś takiego:
__ Spodnie CIĄŻOWE dla modnej MAMY__ S __ KAWOWE (249409843) - Aukcje internetowe Allegro

ale jak dzisiaj okazało się, ze spokojnie mogę chodzić w moim kostiumie toi termin zakupu się przesunął.. poza tym moja szwagierka otwiera na dniach sklep z odzieżą ciążową.. więc musze coś u niej zakupić, a nie zamierzam kupować zbyt dużo takich ubrań (no jeszcze spódnica mi się marzy.. i jeszcze ten sweterek, który podoba się milla29)

poza tym zakupiłam dwa sweterki- tuniki (już w "normalnym" sklepie) - jedna z nich jest "kangurowata" - podobna do tego sweterka z allegro, ale cieńsza (nie mogę sobie przypomnieć co to za tkanina.. baaardzo milusia i raczej cienka..).. kupiłam jedną szarą do tych spodni i jedną beżową.. no do tych drugich, które niespodziewanie odpłynęły w czasie:-):-):-)

do tego zakupy ze szmateksu i niezła wyprawka sie zrobiła..
 
Ja kupiłam sobie taki sweterk kangurek:tak:;-) fajny jest. też zakupiłam sobei płasz w H&M takie rozkloszowany krótki akurat an rosnący brzuszek;-) trochę ciuszków mam z poprzedneij ciązy ale dokupiłąm sobbie rybaczki w H&M takie zwykłe nei ciążowe i do tego aps ciazowy wiec jak bluzka wychodzi to zakrywa brzuszek on;-)
a dla maleństwa no to juz poszalałm dość konkretnie i kupiłąm na chlopaka;-) nakupiłam bodzaczków, bluzeczek ; jeansików i spiworek:cool2: qrcze neiźle juz sie tego uzbierało:-p:eek::laugh2::sorry2:
 
Dziewczyny wytłumaczcie mi o co biega z tymi pasami ciążowymi bo jakoś nie bardzo mogę sobie ten tego. Do tej pory sadziłam zę raczej maja funkcję ozdobną ale widze że i praktyczną też
A ja już upatrzyłam sobie na listopadowy rejs TE SPODNIE i do tego kupię sobie koszulę w jakims żywym kolorze Najgorszy dramat to mam z kurtka lub płaszczem na zimę bo jednak te najgorsze miesiące musimy z brzuszkiem przechodzić
 
Milla barzdo ładne te spodnie:-)
ja zakładam ten pas jak mam biodrówki i krótką bluzkę zeby zakryc to co wystaje;-):-D
 
reklama
na jesien to mam jeszcze dwurzedowy płaszczyk który od biedy sie nada i nawet fajnie wyglada z paskem nad brzuchem, ale jak sie zrobi na powaznie zimno to moja kurtałka może nie wyrobic.Niby nie jest bardzo dopasowana ale jest na suwak i dalej ma zakałdke z guzikami.jak będzie xle to będe chodzić na samych guzikach - jakos nie widze kupowania specjalnie kurtki zimowej na brzucha....:dry:
a spodnie które licytuje jak sie okazuje sa za wielkie na mnie:szok: kiedy ja sie wreszcie naucze zeby najpierw pomeirzyc wymaiary a potem licytowac:zawstydzona/y:teraz na razie wygrywam i muka bo nie przydadza mi sie raczej nawet pod koniec... nie dam rady tyle sie rozrosnać chyba wiec jakby ktos chciał:dry:H&M MAMA spodnie ciążowe jeans Lnowa kolekcj (250331091) - Aukcje internetowe Allegro to one
 
Do góry