reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Nooo:tak: a mnie sie popdobają strasznie takie własnie półspiochy - wydaja sie bardzo praktyczne:cool2:bodziak i na to takie spodenki niby - wygoda przede wszytskim przy przewijaniu,nie:happy:
 
Dzięki :-) Ja jestem zakochana w tych małych cudeńkach.
Co do półśpiochów to też myslę, że będą wygodne - moja koleżanka ubiera po domu swojego Malucha - body, albo bluzeczka i półspiochy :-). Ja nie mam doświadczenia więc czerpię z wiedzy innych :-)
 
AMK super te ciuszki!!!!!!!!!!!Ja sie jeszcze boję kupować,ale i tak jak coś to poczekam aż poznam płeć.
skaba ten sklep to właśnie ten w bramie przy tym sklepie dla dzieci
 
AMK widze że robiłaś zakupki w H&M bo oglądałam ten komplecik tam;-):-)
a ciuszki śliczne:tak:

Tak :tak: zakupy z H&M. Muszę przyznać że jestem trochę uzależniona od tego sklepu :-p. Często robię tak zakupy dla siebie choć ostatnio przeglądałam odzież ciążową i nie zachwyciła mnie :dry:.

mamma80, Elip dzieki!
 
AMK ja tez lubię ten sklep a zwłaszcza dziecięce ;-):-) niestety mam daleko do niego bo u nas nie ma a najbliższy dopiero w Kraku:-(
 
reklama
Ja śpiochów używałam normalnie, ale tylko tych rozpinanych od dołu. Te nierozpinane w kroku były tylko do spania a generalnie to miałam tylko kilka par bo Przemo przeważnie był w jakichś dresiorach i skarpetach, pod spodem bodziak. Jakoś tak śpiochy nawet najfajniejsze kojarzą mi się z komuną ;-)
 
Do góry