reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :-)

Ja już trochę przyszalałam ;] Kupiłam na allegro 2 spore zestawy używanych ciuszków, jak tylko okazało się że będzie dzidziuś z siurdolkiem. No i na samym początku kupiliśmy unisexowy komplecik. A dzisiaj nawet teściowa przywlekłam jakieś śpioszki z shoppingu ;) Nie będziemy więcej ciuszków kupować, bo moja siostra ma synka który będzie niemal równo rok straszy od naszego, więc liczę że zdaruje ubranka.
Co do sprzętu cięższego kalibru, to łóżeczko (uwaga, uwaga!) małżonek mój szanowny postanowił odnowić po sobie, czyli sprzed 25 lat :D Całe szczęście że się wózek nie ostał z jego niemowlęctwa ;-)

Fajnie maz wymyslil! :) Lubie taki miedzypokoleniowy recycling :) Ja drze z niepokoju zeby tesciowinie przyszlo do glowy nas uszczesliwic lozeczkiem wlasnej roboty, bo sie hobbystycznie bawi w stolarke, ale wykonanie jest na razie bardzo amatorskie ;)

Dagmar, ja tez nic a nic nie mam, tylko mini skarpeteczki ;) Ilekroc mnie kusi zeby cos kupowac, odzywa mi sie glowie glos mojej mamy, ktora wszyscy dookola ostrzegali zeby nie robila za wczesnie zakupow bo mozna zapeszyc, no i jak pojechala po tetre na pieluchy w 7 miesiacu ciazy z moim bratem, wody jej odeszly w sklepie. Wszystko sie dobrze skonczylo, no ale jednak. Niby kompletnie nie wierze w takie przesady, i wiem ze u mojej mamy to byl czysty przypadek ale jakos w ciazy wole nie ryzykowac mimo wszystko ;) Choc pewnie i tak rozsadek zwyciezy i wiekszosc rzeczy kupimy w grudniu-styczniu, zeby sie zalapac na nizsze ceny ;)
 
reklama
Ja też się zawsze bałam i... od 2 miesiąca robiłam kompletowanko :D a w 6 wszystko prałam i prasowałam a w 9tym jeszcze raz :D o dzizus, mam nadzieję, że zmądrzałam :-D:-D:-D:-D
 
Ja też się zawsze bałam i... od 2 miesiąca robiłam kompletowanko :D a w 6 wszystko prałam i prasowałam a w 9tym jeszcze raz :D o dzizus, mam nadzieję, że zmądrzałam :-D:-D:-D:-D
haha ale mnie rozbawilas:-D
No i mam pierwszy element wyprawki ;D 150szt Pampersow ;) Sa w promocji w Tesco za 75zl zamiast 120zl, uznalismy ze warto skorzystac ;)

ja tez wlasnie myslalam zeby zaczac kupywac pampersy,chusteczki itd...ale jakos jeszcze nic nie kupilam:-p
 
No i mam pierwszy element wyprawki ;D 150szt Pampersow ;) Sa w promocji w Tesco za 75zl zamiast 120zl, uznalismy ze warto skorzystac ;)


Ciekawe, gdzie je teraz będziecie trzymać przez najbliższe miesiące :-) My do tej pory mieliśmy jedynie kosz mojżesza od szwagierki, ale skoro okazało się dzisiaj, że będzie chłopak to już nawet tego nie mogę liczyć, bo mąż kategorycznie powiedział, że jego syn nie będzie spać w różowej kołysce ;-)
 
Ostatnia edycja:
Ciekawe, gdzie je teraz będziecie trzymać przez najbliższe miesiące :-) My do tej pory mieliśmy jedynie kosz mojrzesza od szwagierki, ale skoro okazało się dzisiaj, że będzie chłopak to już nawet tego nie mogę liczyć, bo mąż kategorycznie powiedział, że jego syn nie będzie spać w różowej kołysce ;-)

Mysle ze tak, to raczej artykul na ktory jest stale zapotrzebowanie ;) Obserwuje ze bardzo czesto duze promocje na Pampersy ma tez Superpharm.

Kosz caly rozowy, czy tylko wewnetrzna czesc? Ech te chlopy, moj sie wczoraj buntowal na koszulke w blekitne kotki, ktore wcale nie byly takie znowu bardzo dziewczece bo "nie bedzie pasowalo jak bedzie chlopiec". Dobrze ze juz zmienil zdanie na temat pytania o plec, wczesniej twardo mowil ze chce niespodzianke. Biegalby potem dzien po urodzdeniu i kompletowal wyprawke w moro jakby sie okazalo ze syn ;)

A z wyprawki dla ciezarnych to dostalam w prezencie od niemieckiej federacji narciarskiej kurtke zimowa na zaawansowana ciaze... W rozmiarze 52 ;D Darowanemu koniowi sie w zeby nie zaglada, zwlaszcza ze kurtka fajna, ale musze meza poprosic zeby moze napomknal w pracy ze nie spodziewamy sie szescioraczkow ;)
 
Rozmiar 52? :szok: Mężczyźni i ich wyobrażenie o kobietach w ciąży ;-)

A kosz jest w różowe prążki. Najwyżej dam go do krawcowej żeby obszyła innym kolorem.
 
A ja dzisiaj kupiłam body z krótkim rękawkiem z namalowanym strojem elfa i z angielskim napisem "Mały Pomocnik Mikołaja". :-D Hahaha. :-D
Do tego Moja Babcia wraz z Zuzią kupiły również body,ale z długim rękawkiem - Zuzia wybierała i oczywiście ... niebieskie z autkami i samolocikiem. :-D I jeszcze dwa małe ręczniczki jeden Zuziowy,drugi Dzidziulkowy. :-D
 
reklama
Do góry