reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

Chcialam wkleic o jaki Lenor konkretnie mi chodzi i niemieckie opinie o nim ale cos mi nie wychodzi :wściekła/y::wściekła/y:Bo jest kilka plynow Lenor z dzieckiem na obrazku.
 
reklama
wiecie co tu raczej są podziały bo np sklep "biedronka" ma swoje produkty..wyprodukowane dla biedronki...niektóre smakołyki są dobre przyznam ale np kawa cappuccino ohydna ta biedronkowa....
a schlecker ma też ma swoją nie wiem jak to nazwać np produkty schleckera czyli AS mam tej firmy wkładki laktacyjne...jest dużo produktów właśnie w schlekerze firmy AS....kurdę zrozumiałyście o co mi chodzi:laugh2::-p

i widzę że lenor tańszy u was..u nas dokładnie kosztuje 8.30 a u was niecałe 1,5 euro..jeśli dobrze liczę to wychodzi 6 zł z groszami...ale generalnie ponoć u was są tańsze proszki właśnie ten persil i art gospodarstwa domowego...za to jedzenie chyba jest tam droższe...
Ten lenor co podałaś link to ja go nie mam, mam inny eee tam czytałam przed chwilą gdzieś że lenora od 1 mca życia się używa...ale już nie będę cudować tylko wypiore w tym i już-to się zobaczy czy dziecku będzie odpowiadało;-)
 
Marika- ja wiem co to za firma AS i kupuje niektore takie produkty. Ogolnie chemia podobno tu tansza i lepsza a jedzonko odwrotnie;-);-)
Co do Twojego plynu- nie dajmy sie zwariowac, dzidzia tez z lukru nie jest:-p;-)A niby w czym kiedys prano ubranka ?? A teraz to wiecej firm dzidziusiowych proszkow niz urodzonych dzieci:-D:-D I tylko reklama, reklama, reklama...
 
ty to może ty mi wyślesz proszki ja ci kiełbachę?? hehehehe:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
oczywiście żartuje ale co za los, co kraj to inaczej..;-)
 
reklama
Hej!
Wiem ze nie witam tu za czesto:zawstydzona/y: ale mam do Was pytanie, zwlaszcza do mam ktore juz nimi sa:-p moze odpowiecie na moje pytanie ze swojego doswiadczenia, oczywiscie licze sie z tym ze kazde dziecko rosnie w swoim tempie, ale moze chociaz tak w przyblizeniu, do ktorego miesiaca realnie zaklada sie rozmiar 62:confused:
Z gorydziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam
 
Do góry