reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

Hej!
Wiem ze nie witam tu za czesto:zawstydzona/y: ale mam do Was pytanie, zwlaszcza do mam ktore juz nimi sa:-p moze odpowiecie na moje pytanie ze swojego doswiadczenia, oczywiscie licze sie z tym ze kazde dziecko rosnie w swoim tempie, ale moze chociaz tak w przyblizeniu, do ktorego miesiaca realnie zaklada sie rozmiar 62:confused:
Z gorydziekuje za odpowiedz.
Pozdrawiam

No niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi na Twoje pytanie. Wszystko zalezy od tego jaka dzidzia sie urodzi:tak:Moj chrzesniak mial 60 cm i od poczatku potrzebowal ciuszki rozm.62 a meza siostrzeniec mial 52 cmi ciuszki 56 byly na niego za duze:-)
 
reklama
Zakupki ale nie moje,przysłane przez dobrotliwą ciocię ;-)
Misiu ma grzechotkę w środku i jest taki słodki,że chętnie bym się z nim przespała :-D :laugh2: :-D
 
Niusia zgadza sie wszystko zależy od dł dzidzi jak sie urodzi... zakładając że "normalne" dziecko ma ok 56-57 cm to rozm 62 nosi do 2-3 m-cy tylko że w 3 m-cu to już czas i na rozm 68... no i zalezy to też od rozmiaru ubranek, kazda firma ma inna rozmiarówkę... :happy:

Fasolek jak zwykle śliczności... i znowu cudne buciki...:-):tak:
 
Krzys Np. Urodził Sie To Miał 56 Cm,
10 Mż Miał Już 71 Cm
W 14 Mż 75 Cm
W Rok I Pół Miał 83 Cm.....

Wszystko Zalezne Od Dziecka,od Wielkości Urodzeniowej
 
odebrałam dziś torbę i parasolkę do wózka,śliczne,bardzo pasuja, w torbie jest przewijak mieciutki,parasolka ma oryginalny kształat
jestem zadowolona:-):-):-)

leży przedemna stos ubranek( z dwóch pralek) i czeka na prasowanie.......:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Ewa - no no super, że już ci przysłali i że jesteś zadowolona. Ja jeszcze muszę czekać do 10 czerwca, ale może to i lepiej, bo już nie mam miejsca w domu na te wszystkie rzeczy!

Fasolek - śliczne rzeczy! Pozazdrościć takiej cioci!!!

A ja kupiłam dzisiaj śliczny, mięciuśki, różowy szlafrok do szpitala. Także do torby brakuje mi jeszcze pantofli i biustonoszy do karmienia. Mogę się pakować :-D
 
Do góry