reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

reklama
a ja już chyba zakończyłam swoje zakupy dla maluszka :laugh2:
i się cieszę. Byłam w ZG i kupiłam wyprawkę do łóżeczka: materac, pościel, prześcieradła z jersay'u itp., no i brakujące dodatki tj. aspirator Frida, smoczek Nubo, szczotkę z grzebyczkiem z nat. włosia, jeszcze zapas Pampersów, husteczek Pampers i Nivea, podpaski, kocyki, okrycia kąpielowe... oj zaszalałam :laugh2:

Kołyskę kupili rodzice, jeszcze tylko do niej komplet pościeli z baldachimem i materacykiem - no właśnie wiecie gdzie w internecie można kupić? bo na allegro nie spotkałam niestety :confused:



 
ja do swojej torby dla maluszka mam spakować tylko chusteczki do pupki i ciuszki na wyjście, a dla siebie: 2xkoszulę - po porodzie/ bo na poród dają szpitalne i niby szkoda niszczyć swoją krwią itp./, kosmetyki, klapki, ręczniki itp. no i sztućce i zgrzewkę wody mineralnej + wodę w spray'u do chłodzenia się. Bo na oddziale parówka :dry:
Szpital zapewnia ubranka, pieluszki, krem do pupy itp, podkłady i podpaski.
 
Ankami wczoraj na zajęciach w szkole rodzenia położna (pracuje w Św. Zofii) opowiadała o porodzie w wodzie, który odbył się tam wczoraj, bardzo fajna sprawa... Mi na porodzie w wodzie zależało jak byłam w ciąży z Wiką, teraz jakoś mniej, ja chyba w ogóle poród na razie jeszcze wyrzucam z podświadomości i ogóle nie przyjmuję, że mnie to ma dotyczyć...
 
Zebrra, no właśnie nam położna też pokazywała zdjęcia z porodu w wannie i powiedziała, że w św. Zofii bez problemu można jeśli jest to poród fizjologiczny - dlatego tak się przyjaraliśmy tą wizją
Hm, ale to chyba temat na inny wątek... ;)
 
reklama
Do góry