reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

Negri ale ja chcę do kołyski! One są w kompletach z pościelą kołyskową! A jej nigdzie nie widzę :-(

Pastela, ja się dowiadywałam u niektórych sprzedających na allegro czy można zamówić materacyk niestandardowych wymiarów. Też był mi potrzebny do kołyski (dostaliśmy taką kołyskę rodzinną, w której jeszcze spał mój mąż i jego siostra; musimy ja tylko odnowić). Niektórzy odpisali, ze można zamówić, trzeba tylko podać wymiary i zrobią na odpowiedni rozmiar. Jeśli chcesz to jutro sprawdze w skrzynce pocztowej, u których było to mozliwe. Dziś już nie za dobrze się czuję i musze sie położyć.
 
reklama
Anulka, zakupy śliczne!!! :) Podoba mi się bardzo przewijak, ale na taki nie mam miejsca.
 
Pastela, jeśli chodzi o materace to mozna zamówić na dowolny rozmiar u:

- Softbe (prosili tylko o przesłanie zamówienia mailem, podając dokładne wymiary i rodzaj materaca, swoje danych adresowych oraz numer telefonu kontaktowego. Cena materaca 60,00 zł + ew. 18,00 zł koszty wysyłki)
-1563 (80,00zł + 15,00zł koszty przesyłki)
-www_2o2_pl (cana taka sama jak za materac 120x60 cm).

Pytałam też u: PPMTrzemeszno, TUTEK_2006 i u nich mozna kupić materace tylko do typowych łózeczek dziecięcych.
To tylko przykładowe rozeznanie w temacie. Gdyby dokładniej poszukac i popytać to pewnie znalazłoby się więcej sprzedających, u których można materacyk kupić i byc moze po niższych cenach.

Ja materacyk juz mam i nie zamawiałm na allegro.
A pościel będę miała tę samą, którą kupiłam do wózka. Chociaż myslę, ze jeśli bedzie tak upalnie jak teraz to i tak sie nie przyda do kołyski.
 
reklama
dzięki Capri, tylko nie pisz takim maczkiem bo ciężko się czyta :eek:
kupiłam do kołyski 2x komplet Gluck taki do wózka /żółty i niebieski/, prześcieradełka też 2, a z baldachimu do kołyski chyba już zrezygnuję. '
Kupiłam za to 2 komplety Gluck do łóżeczka 1 z baldachimem drugi z moskitierą.
A ceny podane przez tych sprzedawców są masakryczne za materacyk 40x90:szok: dzwoniłam do hurtowni w ZG tam sprzedadzą mi piankowy za 20zł, lub Gluck za 31zł, tylko szkoda, że tylko są piankowe, do łóżeczka kupiłam twardy kokosowy.
 
Do góry