reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

Dziewczyny a ten odcisk stopki to w mothercare mozna kupic tak??

A ztymi lezaczkami..to mi np taki prosty wystarczy bo kupilismy hustawke w toysie co sama husta i wogole pelno pierdolek ma:-) no i troszke kosztowala....
Suma sumara to dzieciaczki kosztuja:-)
 
reklama
AnaZ ja nie widzialam odcisku stopki w mother, wogule niewiem czy takie cos jest w UK, ja myslalam zeby sobie z PL zamowic. A jesli chodzi o ta chustawke, tez nad nia myslelismy, ale narazie chyba odpuscimy bo strasznie duzo miejsca zajmuje:tak:
 
Niusia - Ja widzialam ale nie pamietam gdzie chyba w Mamas and Papas.
Ale nie jestem pewna ale widzialm tutaj takie rzeczy:tak: Ja narazie nie kupuje rzeczy ktore sa nie potrzebne w obecnym czasie poniewaz nie mam gdzie tego trzymac zawsze mozna pojsc do sklepu i kupic.:tak:;-)
 
Dziewczyny chcialam sie poradzic:tak:
Chce kupic ramke z glina i nie moge sie zdecydowac ktora z nich wybrac, moze powiedzialybyscie ktora Wam sie bardziej podoba,
z gory dzieki:tak:
 
Dziewczyny chcialam sie poradzic:tak:
Chce kupic ramke z glina i nie moge sie zdecydowac ktora z nich wybrac, moze powiedzialybyscie ktora Wam sie bardziej podoba,
z gory dzieki:tak:

Zależy jak masz urządzone mieszkanie ale mnie podoba się pierwsza. Fajnym akcentem jest ten sznurek łączący części. W tej drugiej ramce czegoś brakuje, jest taka "surowa" chociaż wydaje się być solidniejsza.
 
reklama
Zależy jak masz urządzone mieszkanie
Hihi, rzecz w tym ze jeszcze nie mam urzadzone:-D tzn.teraz jestesmy na wynajmie, za miesiac przechodzimy na swoje i nie mam poki co koncepcji jak zrobimy pokoik malemu, zalezy w ktora strone pomyslec, bo do dzidzi pokoju bardziej pomimo jeszcze braku wystroju wydaje mi sie ciekawsza ta wiazana ale przyszlosciowo to ta gladka do wszystkiego pasuje.
W kazdym razie i Tobie Kasiulec i Tobie Buziaczku dziekuje za wypowiedz.
 
Do góry