reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

reklama
Mogę się Wam pochwalić, ze w końcu byłam w aptece i kupiłam wielkie podkłady, majty i tabletki przeciwbólowe. Czyli zaczynam pakować torbę :-) aaaaaaaa i jeszcze kupiłam (bo u nas w szpitalu wymagają) lewatywę :wściekła/y:

Ps. Jak uda mi się zalączyć zdjęcie to pokażę Wam jaki dostałam na dzień matki (troszkę temu to było) szlafrok od mojej córeczki :)
 
Buziaczek, mnie się bardzo przydały łapki-niedrapki i dużo pieluch tetrowych.
a co to sa te lapki nie drapki??:confused::sorry2: Ja wzielam opakowanie pampersow:tak:. i Tak zostaje tylko jedna dobe po porodzie chyba zeby sie zmienilo - jakies komplikacje to Moje partner MI dowiezie..ma 15 min do domciu samochodem ...:-p
Torba moja juz spakowna, ostatnio sprawdzalam czy wszystko jest..wiec czekamy na skurcze lub wody a jak nie to 19 na 21-15 sie zglaszam:crazy::-)
 
Śmiać mi się chce, bo Wy tu już w większości macie dzieci w domu, albo objawy zbliżającego się porodu, a ja ... dzisiaj zaczynam pakować dopiero torbę :)
I tak coś czuję, że szybko mi się nie przyda.

1,2,3 zaczynam pakowanie :)
 
reklama
Gaddula -...lepiej badz przygotowana na wszystko ..U Mnie tez byla cisza straszna,az przerazajaca:shocked2::tak: a jak sie zaczeloo to nie bylo wsumie czasu na torbe:-D. Tylko latalam i kobinowalam w skurczach...co zrobic bo boli! Juz teraz to koncowka ...:blink:
 
Do góry