reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maly przyrost bety

Kroplakarmelu

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Grudzień 2020
Postów
283
Byłam 4 grudnia u ginekologa pojawił się pechrzyk ciążowy z cialkiem zoltym, ale Pani doktor stwierdziła że pechrzyk jest bardzo mały jak na 5 tydzien.. w wtorek zrobiłam sobie betę wynik to 1443,00. Norma w laboratorium na 6 tydzien to 158-31795. Bylam W laboratorium to Pani powiedziały że to dobry wynik . Dzisiaj powtórzyłam bete wynik to tylko 1754. Martwi mnie ten mały przyrost czy u kogoś skończyło sie to dobrze ?
 
reklama
Są przypadki, że kończy się to dobrze. Ale niestety jest też ogrom, że taki mały wzrost może zwiastować poronienie. Na Twoim miejscu przygotowałabym się na najgorsze.
 
Byłam 4 grudnia u ginekologa pojawił się pechrzyk ciążowy z cialkiem zoltym, ale Pani doktor stwierdziła że pechrzyk jest bardzo mały jak na 5 tydzien.. w wtorek zrobiłam sobie betę wynik to 1443,00. Norma w laboratorium na 6 tydzien to 158-31795. Bylam W laboratorium to Pani powiedziały że to dobry wynik . Dzisiaj powtórzyłam bete wynik to tylko 1754. Martwi mnie ten mały przyrost czy u kogoś skończyło sie to dobrze ?
No przyrost jest faktycznie bardzo mały, niestety musisz czekać ale będąc szczera niestety nie wróży nic dobrego na takim etapie ciąży
 
Średnio optymistycznie to wygląda. Lekarze mówią, że ważniejszy jest to co na usg (a co mają mowić innego), ale jednak jest mały promil przypadków kiedy słaby przyrost bety = prawidłowa, szczęśliwie zakończona ciąża.

Na tym forum mało kto cię będzie czarował, że będzie dobrze, bo jest tu dużo osób, które były w takiej sytuacji i wiadomo jak to się skończyło.
 
reklama
Do góry