reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niski przyrost Bety

Dołączył(a)
13 Maj 2021
Postów
10
Hej dziewczyny.

Jestem w 7 tygodniu ciąży, 6go maja byłam u ginekologa, widoczny był tylko pęcherzyk zoltkowy. Lekarz zlecił badanie bety. Zrobiłam jedno w poniedziałek - wynik 11560 , a drugie w środę - wynik 13560 :( zdaje sobie sprawę ze to zbyt mało... dodatkowo w poniedziałek pojawił się jasnobrązowy śluz ale w bardzo małej ilości, trwało to tylko chwile. Czy któraś z Was również miała tak niski przyrost i jednak okazało się ze jest dobrze? Ginekolog kazał przyjść 20go na usg, a do tej pory chyba zwariuje :(
 
reklama
Hej dziewczyny.

Jestem w 7 tygodniu ciąży, 6go maja byłam u ginekologa, widoczny był tylko pęcherzyk zoltkowy. Lekarz zlecił badanie bety. Zrobiłam jedno w poniedziałek - wynik 11560 , a drugie w środę - wynik 13560 :( zdaje sobie sprawę ze to zbyt mało... dodatkowo w poniedziałek pojawił się jasnobrązowy śluz ale w bardzo małej ilości, trwało to tylko chwile. Czy któraś z Was również miała tak niski przyrost i jednak okazało się ze jest dobrze? Ginekolog kazał przyjść 20go na usg, a do tej pory chyba zwariuje :(
Przy takich wartościach nie ma sensu badać bety, bo przyrosty zwalniają i zasada "min. 66%" nie obowiązuje. Na tym etapie do oceny ciąży służy już tylko usg. Dobrym znakiem myślę jest fakt, że jednak beta rośnie.

Ja bym do 20go nie czekała, tylko przyspieszyła wizytę. Przy becie powyżej 10 tyś. powinno być już widać serduszko 🙂 trzymam za Was kciuki. Daj znać jak się sytuacja rozwinie 🤞
 
Jak byl pęcherzyk żółtkowy to już dobrze :) ja bym przyspieszyła wizytę za kilka dni.
Tak jak koleżanka wyżej pisze - beta spowalnia na pewnym etapie.
 
Dziewczyny, byłam dziś na wizycie - serduszko bije! Początek 8 tygodnia... Boże... czy u Was tez wywołało to tyle emocji? Płakałam aż ginekolog trzymała mnie za rękę... cały czas mam przed oczami to bijące serce, które we mnie rośnie... teraz jeszcze bardziej się o nie martwie! Coś niesamowitego 💔
Ps. Dziękuje Wam za wsparcie 😘😘
 
Dziewczyny, byłam dziś na wizycie - serduszko bije! Początek 8 tygodnia... Boże... czy u Was tez wywołało to tyle emocji? Płakałam aż ginekolog trzymała mnie za rękę... cały czas mam przed oczami to bijące serce, które we mnie rośnie... teraz jeszcze bardziej się o nie martwie! Coś niesamowitego 💔
Ps. Dziękuje Wam za wsparcie 😘😘
Super 😁 cieszę się bardzo! Spokojnych 9 miesięcy i lekkiego rozwiązania ❤️
 
Super wiadomość ❤️ wczoraj byłam na początku 8tc i też mam przed oczami to bijące serduszko i lekki zarys nóżek i rączek.

Życzę wszystkim dobrego
 
reklama
Do góry