reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mały spadek bety + plamienia

Dołączył(a)
9 Listopad 2017
Postów
8
Hej, opiszę mój przypadek. W dzień miesiączki zrobiłam testy dwa pozytywne potem miałam delikatne plamienia, ból brzucha pojechałam na wizytę do gin i powiedział,ze nic nie widać bo za wcześnie i beta wyszła 835 dzwoniłam do gina on powiedział,ze poniżej 1000 nic nie zobaczy i ponowna beta po 2 dniach i wynik 793 ponownie dzwoniłam i mówił,ze mam czekać na okres bo nic się nie rozwija ale plamienia dalej się pojawiają takie jasnobrązowe . Miał ktoś tak? Nie wiem czy czekać czy umówić się na wizytę do innego..
 
reklama
Rozwiązanie
Współczuję Ci :( ja w styczniu tego roku straciłam 11 tygodniowa ciążę, choć wszystko od samego początku wyglądało super ... Także nie ma ma to reguły teraz noszę w sobie 6 tygodniowa fasoleczke . Wierzę że też Ci się jeszcze uda , choć wiem jak to bardzo boli gdy tracisz nadzieję..
A jaka była u Ciebie beta? Niby spadam nie aż tak duży ale kazał czekać aż sprawa sama się rozwiąże. Moja pierwsza ciąża obumarla w 11 tygodniu a teraz jeszcze to..tylko teraz obędzie się bez zabiegu.
 
A jaka była u Ciebie beta? Niby spadam nie aż tak duży ale kazał czekać aż sprawa sama się rozwiąże. Moja pierwsza ciąża obumarla w 11 tygodniu a teraz jeszcze to..tylko teraz obędzie się bez zabiegu.
Zakładam że jesteś 1 raz w ciąży i pierwszy raz robiłaś betę muszę Cię zmartwic kochana ale ciąża się już nie rozwinie nie ma prawa beta spaść ani trochę ona musi cały czas DUZO ROSNAC
 
Każde plamienia trzeba skonsultować bo nie wiadomo czy są ok czy trzeba progesteron na postrzymanie brać często lekarze dają przy plamieniach czy porostu zaczyna się poronienie
w Twoim przypadku chyba to 3 spadek bety tylko to zwiastuje
Ciężko się to pisze :( ale nikt na siłę tutaj nie napisze ze będzie ok
 
reklama
reklama
To moja druga ciaza ale pierwszy raz robiłam bete dlatego pytam czy nawet taki mały spadek jest normalny. Teraz pozostaje mi czekać na krwawienie bo plamienia już mam :(
Nie nie jest normalny i nie ma prawa spadać w zdrowo rozwijającej się ciąży:(
Ja jak robiłam to pierwsza miałam 358 4 dni po 1008 a 5 dni po drugim wyniku prawie 12 tysięcy więc widzisz kochana :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry