• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

mam 14 miesiecznego alergika pokarmowego

reklama
witam
ja też mam 14 miesi. alergika, po odstawieniu pirsi myslałam że mu przszło a tu wysypka. nie chce pić ani nutramigenu ani bebilon pepti. daje mu sinlac.. kleik ryżowy ... warzywka gotowane z królikiem indykiem... podaję wg zalecenia alergologa zyrtec. w poniedziałek jadę na kontrolę do IMID.
napisze w poniedziałek co mi powiedział.
pozdrawiam
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry