reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Ja miał zabieg 20 marca. W tamtą ciążę zaszłam w drugim cyklu. Teraz jestem po pierwszej miesiączce po zabiegu. Nie wiem jeszcze czy odczekam te 3 miesiące zalecane przez lekarza. Hmm, mało uważna jestem. Proszę się o wpadkę ;) Chcę wybrać się na badanie kontrolne do innego gina i już zacząć starania na serio i na całego. Miovarian kupiony, czekam na przesyłkę.

Rizumiem jestes +40;)? Jak wiekszosc tu Z nas ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hejka... jak po weekendzie ?
Znowu zapomniałam wypić miovarian :o
Do lekarza nie udało mi się jeszcze umówić :(
Znowu zaczynam się nakręcać ....a powinnam podejść spokojnie ....
Teraz siedzę w pracy i ..sobie myślę...co by tu zrobić...aby się udało..a to trzeba działać ;)
 
Hejka... jak po weekendzie ?
Znowu zapomniałam wypić miovarian :o
Do lekarza nie udało mi się jeszcze umówić :(
Znowu zaczynam się nakręcać ....a powinnam podejść spokojnie ....
Teraz siedzę w pracy i ..sobie myślę...co by tu zrobić...aby się udało..a to trzeba działać ;)
Hej ja czekam na koniec weekendu tzn na czwartek i ide na bete a potem znowu w sobote drugie kłucie. [emoji743][emoji738]dzisiaj bylam u mojego lekarza dostalam Luteine , Folik Mama1 , i Acard i przestalam pic miovarian bo on tylko do pozytywnego testu pamietajcie o tym [emoji12]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej ja czekam na koniec weekendu tzn na czwartek i ide na bete a potem znowu w sobote drugie kłucie. [emoji743][emoji738]dzisiaj bylam u mojego lekarza dostalam Luteine , Folik Mama1 , i Acard i przestalam pic miovarian bo on tylko do pozytywnego testu pamietajcie o tym [emoji12]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Co za klucie!?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry