reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

Masz rację, starania to loteria. Ale niektóre mają szczęście, jeden raz, i się udaje (zwłaszcza jak nie planują [emoji6])
A człowiek liczy, mierzy temperatury, testuje, kombinuje, robi badania...
I nic

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Masz rację, starania to loteria. Ale niektóre mają szczęście, jeden raz, i się udaje (zwłaszcza jak nie planują [emoji6])
A człowiek liczy, mierzy temperatury, testuje, kombinuje, robi badania...
I nic

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom

No tak to wlasnie chodzi o ten cud bo dziecko to cud i nic innego

Ja JuZ przed ciaza w ciagu 4 lat wszystkiego probowalam ,pierw badania liczylam tempke I tez dawalam spokoj niby wszustko zaczyna Sue od naszej glowy ,przestalam myslec przestalam liczyc , byly tez wakacje cieple tylko relax I nic zero ciazy mimo wynikow ksiazkowych ... dla was zycze szczescia [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie mój M tak mówi - wyluzujmy i zobaczymy. Zgadzam się z tym, tylko najpierw chcę jednak sprawdzić wszystko. Stresy nie pomagają - i w pracy i w domu. Potrzebny by był jakiś super urlop :). I tak właśnie udało nam się z Alunią.
Teraz jestem strasznie przeziębiona...połamana...A badania w środę. Obym wydobrzała do tego czasu.
Organizm czuję, że funkcjonuje jak trzeba.. jajnik prawy już boli :). Oby na OVU,
 
Hej dziewczynki [emoji4] co u Was
? Tak cicho na tym wątku... Nie wierzę że jak się ma cztery dychy to już nie ma się o czym pisać[emoji6]
Miłego wieczoru i spokojnej nocy [emoji285] życzę


Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja według kalendarza miałam mieć wczoraj owulację, ale pewnie nie miałam bo jajniki mnie tak bolą że czuję że mam znowu czysty jak cytryny [emoji17]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ja juz wrocilam dzisiaj do domu i dochodze do siebie [emoji22]tzn staram sie trzymać jakoś zeby moja mała ksiezniczka nie przeżywała bo ona nie wiedziała o niczym .... Dziekuje wszystkim za wsparcie i wrócę do was jak tylko troche ochłone

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O, ja wiem jak to jest kiedy trzeba się uśmiechać i udawać że nic się nie stało... A po kątach wycierać łzy...
Ale życzę Ci żebyś szybko zebrała siły [emoji123] do dalszej walki [emoji4]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
633f0de688b98f8e75d95d4a6fc50651.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry