reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

633f0de688b98f8e75d95d4a6fc50651.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jak dla nas to po czterdziestce [emoji12][emoji106]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak dla nas to po czterdziestce [emoji12][emoji106]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom

Wcale nie bo pisze ogolnie ze zycie po 30 to druga mlodosc i sadze ze to do 60 trwa druga mlodosc a od 60 bedzue trzecia mlodosc bo ile dziadkow 70 letnich na swiecie zostaje ojcami czyli czuja sie ze sa mlodzi i ok [emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jeszcze ja :D 38 lat, córka prawie 6 lat i staramy się póki co bezskutecznie o kolejną ciążę. Poprzednia wystarana przez prawie 2 lata na hormonach, monitoringach i badaniach. Obecnie od około 3 lat bezskuteczne starania o kolejne dziecko. Jak słyszę pytanie "Kiedy Hania będzie miała brata albo siostrę" albo "Już najwyższy czas na drugie, młodsza nie będziesz" to mam ochotę pytającego w twarz strzelić. Lekarze twierdzą, że wszystko jest ok, a jednak się nie udaje. Po ostatniej dawce duphastonu przez 4 miesiące przybyło mi 10 kilo, które teraz mam zrzucić, żeby zwiększyć szanse... błędne koło.
 
Agabre rozumiem . Moja córka pyta o to samo. A ja tymczasem odebrałam kolejne wyniki i okazuje się ; że owuluję,...ale jajeczek to chyba brak :( Załamałam się . Mój etradiol w 12 DC to tylko 124,60 pg.ml. Ech
 
Dokładnie :) pęcherzyki rosną, temperatura zazwyczaj też, ale od 3 lat nic... testy owulacyjne się nie sprawdzają (w ostatnim pół roku jeden cykl 15 dni, inny 42 a jeszcze inne pomiędzy) więc nie wiem nawet kiedy testować :) dopiero po skoku wiem, ze owu była. Cóż, czekamy dalej i zobaczymy :)
 
Agabre a co Twój lekarz mówi na temat tak nieregularnych cykli ? Czy nie powinien się , że tak określę, nimi zająć i podjąć kroki do ich wyregulowania -> po sprawdzeniu przyczyny oczywiście.
Ja za to mam cykle krótkie 24 dni.
 
Ansure, cykle ozregulowały mi się po duphastonie :) wcześniej było 30-32 dni :) Teraz po 3 miesiącach od skończenia duphastonu wracają do normy, ostatni był 36 dni :) Poza tym pół roku temu przenieśliśmy się do UK i tutaj muszę wszystko zaczynać od nowa. Najpierw badania moje i męża a jeśli będzie ok, dopiero dostanę skierowanie do ginekologa. Najpierw skierowania na badania wydaje lekarz rodzinny.
 
Ansure, cykle ozregulowały mi się po duphastonie :) wcześniej było 30-32 dni :) Teraz po 3 miesiącach od skończenia duphastonu wracają do normy, ostatni był 36 dni :) Poza tym pół roku temu przenieśliśmy się do UK i tutaj muszę wszystko zaczynać od nowa. Najpierw badania moje i męża a jeśli będzie ok, dopiero dostanę skierowanie do ginekologa. Najpierw skierowania na badania wydaje lekarz rodzinny.

Trzymam kciuki
Uzbruj tutaj sie w cierpliwosc co do lekarzy gp bo tylko to ci pomoze,,,,[emoji106][emoji110]3lata tu mieszkam I gdyby nie cierpliwosc to zawal idZie dostac


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agabre a co Twój lekarz mówi na temat tak nieregularnych cykli ? Czy nie powinien się , że tak określę, nimi zająć i podjąć kroki do ich wyregulowania -> po sprawdzeniu przyczyny oczywiście.
Ja za to mam cykle krótkie 24 dni.
Ja mam teraz około 25. Czasem mam 21...

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ansure kochana, do kiedy zamierzasz się starać? Ja co chwilę daję sobie jeszcze pół roku, i znów pół roku.... I tracę powoli nadzieję...

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry