reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam apetyt....przepisy dla mam karmiących i nie tylko :)

reklama
A ja własnie zjadłam prawie całe pudełeczko śledzi w śmietanie, nie mogłam sie opanować, choć same tam E i benzoesan sodu i takie tam :/ - słowem nic zdrowego, ale zjadłam z apetytem i.....nie mam zgagi, huuurrraaaa!!!!
P.S. A jakby co, to zaopatrzyłam sie w Renie, można brać w ciąży ;)
 
mi trochę przeszły mdłości, więc zaraz zrobię ulubiony ryż z jajkiem i warzywami..pycha!!
a potem upiekę najłatwiejsze ciasto na świecie i całe zjem:)

...nareszcie :)))
 
ja właśnie mam straszną ochotę na soczewicę! juz sie zabrałam za sos na bazie ciecierzycy i soczewicy, teraz tylko wymyślić do niego danie główne ;)
 
Ratujcie kobitki!!!
Od 2 tygodni litrami jem rosół i ciagle mi mało!!!
Dzisiaj znowu gotuje rosołek poprostu czuje że musze go jesc:-)
 
reklama
a ja leczo na obiad, już mi ślinka cieknie na sama myśl, hehe
ale ogólnie to mam teraz kiepski apetyt, pewnie przez to dziwne samopoczucie, stale niestrawność i takie tam...
 
Do góry