reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam dość... bezskuteczne starania

jeszczebedziepieknie

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Październik 2019
Postów
273
Dziewczyny, mam już serdecznie dość.
Mam 31 lat, w 2015 roku urodziłam córkę (ciąża zaraz po ślubie, z pierwszego podejścia, bez problemów, bez komplikacji, bez leków i wspomagaczy, poród sn). W listopadzie 2019 miałam ciążę biochemiczną, poronienie samoistne - za mały przyrost beta HCG, obyło się bez żadnego zabiegu. Z mężem staramy się prawie 2 lata o kolejne dziecko. Na razie bezskutecznie. Obecny lekarz stwierdził, że jeśli do wakacji nie zajdę w ciążę to skieruje mnie na laparoskopię. Sama, z własnej inicjatywy piję 2x inofem, biorę kompleks witamin. Lekarz raczej sceptycznie podejmuje temat skierowania mnie na badania. Przepisał mi jedynie duphaston na 16-25 dc (mam brać do wakacji) - wcześniejsze cykle długie, od 35 do nawet 54 dni, ostatni na duphastonie 30 dni.
Proszę podpowiedzcie, jakie badania mogę wykonać na własną rękę i w których dniach cyklu.
Ja już naprawdę mam serdecznie dość, co miesiąc mam nadzieję, a i tak nic z tego.
 
reklama
reklama
Wg mnie jest już po owulacji. Testy tez wychodzą negatywne.
Śluzu praktycznie nie ma żadnego. Wykresy mam dopiero z dwóch cykli, więc na razie nie ma za bardzo do czego porównywać.
Jeśli nie było owulacji mogła się zrobić cysta lub torbiel. To bardzo boli. Możesz iść na USG i sprawdzić. Często tak mam a też mam pcos. Raz miałam tak duża cystę, że lekarz podejrzewał zapalenie wyrostka.
 
reklama
Do góry