)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

MAM DZIECKO Z WADĄ

e_mama

Lipcowe mamy '05 '09
Rozwiązania
0
Martuśka dobre wieści przynosisz, buziaki dla Alusia !!! :-* :-* :-* Będzie dobrze, zobaczysz !!! a to, że może w przyszłości mieć różnice w proporcjach klatki to nie jest takie istotne. Na pewno odziedziczy po rodzicach ciepło i serdeczność i będzie wyrywał laski na pęczki !:)
ja mam męża z charakterystycznym nosem i co? nie zamieniłabym go na żadnego innego :) a nosa nie da się ukryć pod koszulką hihihi

Właśnie się dziś zastanawiałam co u karej1980 ??? dawno tu nie zaglądała a lekko to ona nie ma. Mam nadzieję, że z córeczką już jest lepiej i że balonik rośnie zdrowo.

reklama

hanti

Lipcowe Mamy '05
Rozwiązania
0
Martusia,aż sie lżej na serduchu robi,jak takie DOBRE wieści sie czyta
buziaki dla Alusia :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

kolorowa_kredka

Fan(ka)
Rozwiązania
0
no i superaśnie !!! :) a klatka w przyszłości moze nie będzie aż takiej różnicy że gołym okiem się zobaczy :) cieszę się że aluś się tak świetnie rozwija :-*

a wiecie co do wyglądu klatki......pamiętam jak kiedyś byłam z małym benjaminem u lekarki i coś zapytałam o jego klatkę szewską (ma takie wgłębienie między piersiami i jeśli nie będzie przeszkadzało ok a jak coś trzeba operować) a ta "a jak podrośnie zacznie brać sterydy i na siłowni przypakuje i będzie dobrze" o raju jaka lekarka :o

Martuska

Fanka Lipcowa mama 05'
Rozwiązania
0
Edytko Ty moja dobra duszyczko i Hanti troskliwa Kasiu, Kredziu kochana ogromnie dzieki Wam za cieple slowa. Nparawde to tak duzo daje, jak ktos tak wspierajco napisze i pocieszy :-* :-* :-* Niech Was same dobre rzeczy spotykaja  :angel:

Ta lekarka rzeczywiscie jakas potrzepana :o Oby z klata Benjamina bylo wszytko ok. Moj kolega taka mial i z tego co wiem, to wszystko u niego w porzadku. Mysle, ze nawazniejsze, zeby nei bylo zadnych uciskow na organy wewnetrzne.

A Karej rzeczywisnie nie bylo dawno :( ja to licze, ze rodzina jej jakos pomogla mimo wszystko, no ale dobrze jak by by napisala, ze wszystko ok.

Rozwiązania
0
Mam syna Krystiana ma 11,lat dopiero od soboty wiem że ma wade serca drozny otwór owalny moze cos napiszcie mi o tym bo nie wiem jak sie do tego wszystkiego ustosunkować.prosze

Rozwiązania
0
Witajcie
Pozwólcie że opowiem Wam moja historię .
Otóż jestem po 2 pozamacicznych . Nie mam jajowodow . Razem z mężem zdecydowaliśmy się na in vitro . Za pierwszym razem porażka , ale udało się za 2 razem . Wielkie szczęście , bicie serduszka .... Nie do opisania tak się cieszyliśmy . W 13tc na badaniach prenatalnych wyszła wada letalna - megacis u naszego synka . Od razu dostalam skierowanie do szpitala Bielańskiego . Tam po amniopunkcji która wyszła prawidłowo zrobili operację naszemu synkowi . Operacja udał A się niby , synek zaczął siusiac i wszystko bylo ok . Następnie zauważono , ze skraca mi się szyjka macicy w dość szybkim tempie także założyli szew okrezny . Wyszłam ze szpitala byłam zadowolona i szczęśliwa że wkoncu nasz koszmar się skończył i synek będzie zdrowy . W dniu wczorajszym miałam kontrolne usg . Zle wiadomości , naszemu synkowi że pracują nerki i najprawdopodobniej umrze w macicy z powodu bezwodzia albo tuż po porodzie . Obecnie jest to 19tc . Nie chcemy żeby cierpiał i odczuwał ból. Po co ma przyjść na ten świat jak nie będzie żył . Lekarze oczywiście chcą legalnej aborcji . Za tydzień kolejne usg I sprawdzą czy jest jakaś poprawa czy nie . Już wiem że nie będzie bo boli mnie coraz bardziej !!!
Ktokolwiek widzi mój post proszę o kontakt , może jest tu mama którą przechodziła przez to samo i udało się uratować dziecko . Proszę ! Błagam !!!!!

Shea27

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witajcie
Pozwólcie że opowiem Wam moja historię .
Otóż jestem po 2 pozamacicznych . Nie mam jajowodow . Razem z mężem zdecydowaliśmy się na in vitro . Za pierwszym razem porażka , ale udało się za 2 razem . Wielkie szczęście , bicie serduszka .... Nie do opisania tak się cieszyliśmy . W 13tc na badaniach prenatalnych wyszła wada letalna - megacis u naszego synka . Od razu dostalam skierowanie do szpitala Bielańskiego . Tam po amniopunkcji która wyszła prawidłowo zrobili operację naszemu synkowi . Operacja udał A się niby , synek zaczął siusiac i wszystko bylo ok . Następnie zauważono , ze skraca mi się szyjka macicy w dość szybkim tempie także założyli szew okrezny . Wyszłam ze szpitala byłam zadowolona i szczęśliwa że wkoncu nasz koszmar się skończył i synek będzie zdrowy . W dniu wczorajszym miałam kontrolne usg . Zle wiadomości , naszemu synkowi że pracują nerki i najprawdopodobniej umrze w macicy z powodu bezwodzia albo tuż po porodzie . Obecnie jest to 19tc . Nie chcemy żeby cierpiał i odczuwał ból. Po co ma przyjść na ten świat jak nie będzie żył . Lekarze oczywiście chcą legalnej aborcji . Za tydzień kolejne usg I sprawdzą czy jest jakaś poprawa czy nie . Już wiem że nie będzie bo boli mnie coraz bardziej !!!
Ktokolwiek widzi mój post proszę o kontakt , może jest tu mama którą przechodziła przez to samo i udało się uratować dziecko . Proszę ! Błagam !!!!!
Poczytaj
Screenshot_2019-06-14-17-01-24.jpeg

reklama

Angela_Andzia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Cześć, jestem w 26 tc, na drufoxh połówkowych dowiedziałam się,że coś jest nie tak z serduszkiem, a dokładnie,że jest powiększone. Lekarz wysłała nas do drugiego-specjalisty na potwierdzenie. Wczoraj potwierdziło się to,że córka ma wadę serca,a dokładnie wspólny kanał przedsionkowo komorowy (VSD i ASD1), wąski łuk aorty i niewielka dysproporcja komór. Poród ma się odbyć w Łodzi,a jeśli do tego czasu nic się nie pogorszy ma zostać wykonana operacja. Wszystkiego dowiemy się za tydzień w Łodzi,ale może jest jakaś mama, która przechodziła to samo? Nie wiem czego mam się spodziewać, jak bardzo poważna jest ta wada?

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry