reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam synusia, bede miec synusia, chce miec synusia.

reklama
czesc mamuski,a co tu taka cisza,gdzie wy sie wszystkie podziewacie?
my juz wrocislismy z wakacji,wiec teraz bede czesciej zagladac,pozdrawiam :)
 
madlen i jak było na wakacjach? wypoczęci czy zmęczeni? :-D
ja jestem przeziębiona więc i nie w humorze za to mój synek szaleje i rozśmiesza mamusie od 6.49 czyli odkąd się obudził. ząbek kolejny do kolekcji, rosną jak grzyby po deszczu.
 
Iwonka na wakacjach bylo super,z malymi wyjatkami,ale to pomijam.psychicznie odpoczelismy i to bardzo,fizycznie zmeczeni,ale to normalne,szkoda nam bylo czasu na spanie.domek,ktory wynajelismy mial dzialke okolo 1000m kw.,wiec dzieciaczki mialy spory plac do biegania,a od domku 2 min.drogi byl bar z placem zabaw,tam tez mieli pole do popisu.popiwkowalam troche,ogolnie bylo bardzo milo,jednego dnia zrobilam im wycieczke do Krynicy morskiej,ale ogolnie to czasu malo,jeszcze by sie troche przydalo tych wakacji..wszystko co dobre szybko sie konczy,teraz trzeba czekac caly rok na kolejne wakacje.
widze ,ze Ignasiowi pojawily sie zabki,a duzo juz ich ma?
 
a co tu taka cisza,gdzie was wszystkie wywialo??
a zapomnialam napisac,moj synus stracil swoje pierwsze zabki,jak lecielismy do Polski to w samolocie nam oswiadczyl,ze mu sie ruszaja,a kilka dni pozniej wypadl,najpierw jeden a potem drugi,ale mam tylko jeden zabek,bo drugi niewiadomo gdzie jest,byc moze zjadl go zkanapka.:D
 
Czesc Mamusie.
Widze, ze forum sie ''rusza'' wiec mozna wrocic. :-) U Nas w porzadku, choc pogoda okropna (dzien w dzien ulewy) i siedzimy w domu.. :no: Jesse to ''wygadane'' dziecko, gaworzeniu nie ma konca. :tak: Heh. Poza tym juz pija troszke soczki i jada minimalnie serki (od 4 miesiaca), mimo, ze jutro konczy dopiero 3.. To duzy silny chlopczyk i mleko juz mu nie wystarcza, glodomorek tak zajada sie serkiem od 2 dni, ze az jestem zaskoczona ze jego organizm tak lekko to przyjmuje.. Poza tym przeszedl juz bolesne szczepienie w oba udka, a za 2 tygodnie kolejne.. :-( Ciaga juz mame za wlosy i ssie wszystko co mu do reki wpadnie (tetrowke, kolderke czy moj palec :-D), a gdy tego brak, jego palce ida w ruch,a nawet cala dlon..!! :-D Zalaczam kilka fot do albumiku zeby sie pochwalic moim serduszkiem..
Pozdrawiamy Was mamusie.
 
myślę ze na takie jedzonko to jeszcze za wcześnie, ale możesz mu dodawać do mleka łyżeczkę lub dwie kleiku ryżowego lub kukurydzianego. Myśmy od tego zaczynali, tak nam zalecił pediatra w pl. Ja też nie mogłam się doczekać kiedy zacznę Igusiowi podawać takie jedzonko a potem chciałam wrócić do mleka bo jak mu coś nie smakowało to pluł na kilometr.
takie jedzonko powinno się wprowadzać dopiero jak maluszek ma 3.5 mca
 
reklama
Iwonka1985 nie powiem, obawialam sie jego reakcji, ale okazalo sie, ze niepotrzebnie. Mama mnie namowila. Mowila, ze ja majac 2 tygodnie :szok: , zaczynalam podjadac inne rzeczy! :tak: Bylam duza i ciagle glodna, na mleku z butelki, a wyroslam na zdrowe dziecko, bardzo rzadko chorowalam. Mowila, ze Jesse jako jeszcze wieksze, silniejsze ode mnie dziecko tez to dobrze zniesie. Czasy sie zmienily, ale sposoby nie. Chcialam sprobowac dawac mu po troszke i faktycznie, dobrze to przyjmuje, dluzej jest syty.
Nie powiem, brudu bedzie co nie miara i pewnie bede tesknila za mlekiem, ale bardzo bym chciala, zeby Jesse nie zyl juz tylko o tym ''smierdzacym'' :-D mleku butelkowym! :no:
Jak Ignas znosi zabkowanie? Bardzo placze?

Pozdrawiam.
 
Do góry