reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam ząbek!!!

reklama
U nas 5 zebow jak narazie :sorry2: (wszystkie jedynki i 1 czworka). Widze, ze wychodza dwojki (ale pewnie to potrwa) i druga dolna czworka.

Gratulacje dla wszystkich zeboludkow :tak::-)
 
gratulujemy nowych zębolów:tak:
u nas zawsze mała myje zeby razem ze mna albo z K. a od 2dni, nie chce swojej szczoteczki tylko nasze:baffled:wrzask jest okrutny bo ona chce!!!chyba jej kupie duzą miekką szczoteczke:-p
 
ije mado no gratuluje ! prosze jak corcia dba slicznie o zabki! a powiedz normalnie w lazience myje Amelka zabki? trzymacie ja czy sadzacie jakos ?

u nas wstyd sie przyznac ale jeszcze nie mylam malej zabkow.. najwyzsza pora zeby jej kupic szczoteczke i paste :D
 
Domiska, Sara narazie myje zabki sama woda i tylko raz dziennie, ale wyglada to tak, ze jak ja wieczorem myje zeby to mala sama domaga sie, zebym podala jej szczoteczke :-) Stoi obok mnie i szoruje :-) Jak koncze to czasami musze Sarze wyrwac szczoteczke, zeby mi ja oddala, bo tak uwielbia szczotkowac sobie zabki i dziaselka :-)
 
ja myje Oliwce zabki pasta do zebow, a potem ona probuje sobie szczotkowac.
Sandra ja tez musze Oliwce wyrywac szczoteczke bo sama by mi nie oddala :-D
 
o no wlasnie u nas tez sa te cale pasty dla dzieci smakowe- ktore rzekomo moga polykac..
ale najpierw musze jakies "stanowisko pracy" przygotowac :D nie wiem czy mam przyniesc krzeslko to od jedzenia czy na ziemi ja po prostu w lazience postawic :D
 
reklama
Domiska, na stojaco - niech sie przyzwyczaja :-);-)Na wszelki wypadek usun tylko ewentualne dywaniki, zeby ich pasta nie poplula. Ja nie mam tego problemu, bo jak juz pisalam, Sara myje narazie zabki sama woda.
 
Do góry