reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama Egoistka

reklama
jadzka,nie zarabiam tylko dorabiam bo to nie jest duzy grosz liczac miesiecznie.Odgracam mieszkanie tzn swoje szafy i Julity rzeczy,czasem cos z lumpka opchne.Jak cos opchne ze swojej szafy to kupuje za te pieniazki cos sobie,jak cos z rzeczy Julity,to jej itp.;-)
 
jadzka,nie zarabiam tylko dorabiam bo to nie jest duzy grosz liczac miesiecznie.Odgracam mieszkanie tzn swoje szafy i Julity rzeczy,czasem cos z lumpka opchne.Jak cos opchne ze swojej szafy to kupuje za te pieniazki cos sobie,jak cos z rzeczy Julity,to jej itp.;-)
ja tez tak robiłam ale kich troche był teraz na razie tylko avon wystawiam. jak mozesz to wzuc swoja stronke to cos popatrze mój szwagier bedzie miał córcie to moze cos akurat
 
No, no Saro poszalałaś, garderoba niczego sobie;-)
Ja ostatnio w orsay kupiłam dzinsową sukienkę, trukusową bluzke i turkusowe rajstopy no i oczywiście biżu 2 łancuszki z przywieszkami i 3 pierscionki, a i musztardową koszulę. A żeby było śmieszniej ja w spódnicach i sukinkach chodze od wielkiego dzwonu, a zimą to w ogóle
 
To niezle Ivaz dalas czadu:tak::tak::tak:
Ja zazwyczaj robie zakupy kwartalnie,tzn co 3 mies wieksze zakupy czyli po kilka rzeczy.Na allegro wychodzi mi taniej niz w galeriach handlowych,a to dla mnie wazne odkad mamy 1 pensje.I oczywiscie nie wszystko co dorbie przez allegro to wydaje,rowniez dokladam do rodzinnego budztetu,nie az taka ze mnie egoistka:tak:

jadzka-
wyslalam na priv.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry