reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama Egoistka

Kupiłam sobie wczoraj miniówkę. W lumpku za 5 zł. :-p:-p:-p
Ostatnio tak krótką spódniczkę miałam na sobie chyba w gimnazjum. :-D:-DAle mąż stwierdził, że mi ładnie i pasuje i że mogę sobie jeszcze więcej takich kupić. ;-);-)
 
reklama
magdalenka-no pewnie,poki czlowiek mlody to ma co pokazac:D Ja tam mam 3 ulubione miniowki i dosyc czesto w nich paraduje:DDD
 
ja w mini nie chodzę - jakoś tak... nie czuję się dobrze, stara jestem czy co ;-)

a jako egoistka w przyszłym tygodniu wybieram się do kosmetyczki - mam urlop, ale nigdzie nie jedziemy, więc postanowiłam trochę zadbać o siebie - dziewczyny do przedszkola a mama odpoczywa ;-)
 
ja w miniówkach też nie chodzę - ostatnio chyba z 15 lat temu. po prostu nie mam do tego odpowiednich nóg. najlepsza dla mnie długość to do kolana lub trochę poniżej kolana :-)

a ostatnio przetrząsnęłam szafę siostry, która wyjechałana miesiąc na wakacje :-D i trochę sobie powybierałam :-D
 
Ścięłam włosy - a dokładniej wycieniowałam i podcięłam. Dziś. Sama. Siostra potem przyszła i mi troche poprawiła.

I znalazłam sponsora na farbę do włosów w postaci rodzicielki. Więc w przyszłymn tyg. będę blondyną.
Huurra. :-D:-D
 
Zaszalałam - kupiłam sobie dziś 2 swetry, jeansy, t-shirt i botki :tak: Miałam kupon rabatowy 20 % także nie poszłam z torbami. A propo toreb to znalazłam świetną do tych botków, ale jej nie wzięłam. Chyba wrócę po nią jutro :-D
 
co do botków też kupiłam sobie fajne, tzn takie zwykłe w ccc ale właśnie mi się podobają takie nieprzegięte ;p może później strzele fotkę, bo teraz m siedzi, a on nie rozumie jak można robić zdjęcia swoim ubraniom albo ubraniom dziecka ;]
 
reklama
A ja w ramach egozimu i testu dla tatusia zostawilam swoich panów na cale 24 h i pojechalam do rodziców. Egzamin tatus zdał :D Poradził sobie bardzo dobrze (zadanie miał o tyłe ułatwione, że jedzenie mieli zrobione, tylko do odgrzania). Tadek chyba w ogóle nie zauważył, ze mnie nie było. Podobno coś tam mówił "mama mama" i pokazywał na drzwi, ale w ciągu dnia tak mówi "tata tata", wiec to chodzi raczej o to, że ktoś wyszedł, ale nie ma w tym lęku, że nie wróci.
Gorzej było ze mną, bo jak bylam u rodziców, to wieczorem ciągle łapalam się na tym, że nasłu****ę, czy dziecko się nie budzi i sciszam głos w rozmowie :D
 
Do góry