reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mama listopadowa u lekarza!

Witam, przyłczę się do was chociaz do gin wybieram się dopiero po 25 marca. Gratuluje wszystkim mamom i trzymam kciuki za cudowne 9 miesięcy .
 
reklama
pomimo ze to moje drugie dziecko strasznie się denerwuję i bardzo bardzo już chcialabym zobaczyć że jest i ze wszystko jest ok , dobrze ze swięta niedlugo to nie bedę może tyle o tym wszystkim myślec :)
 
to moje drugie tez. ale teraz moge potwierdzic, ze kazdy ciaza jest inna. Mam wrazenie wiecej mnie mdli, ale ciezko stwierdzic, bo przy pierwszej jest innaczej, mozna polozyc sie zawsze kiedy chce, a przy roczniaku to sie nie da. Ale odkrylam fajna rzecz na mdlosci. Nie moglam przezyc herbatki imbirowej, albo imbiru, bo za mocny smak i zapach, ale aptece kupilam kapsulki z imbirem. Juz mnie tak bardzo nie mdli:tak: Ale oczywiscie jestem zmeczona, ale spie w dzien, jak mala spi:cool2:
 
Witam i ja!!!
Już po wizycie... Ale stres, ja to zawsze się tak denerwuję, że zapominam połowy rzeczy o które chciałam zapytać. No i nie zapytałam ile brać kawsu foliowego i o tę wydzielinę z pochwy nie zapytałam... Echhhhh - skleroza, a taka byłam wczoraj podjarana, że mało nie zapomniałam zapłacić za wizytę, to już kolejny raz miałam taką sytuację!!!
A co do badań, to pęcherzyk jest i widać zarys zawiązki płodu, czego nie miałam wogóle w poprzedniej ciąży. Tak więc rozumiem, że teraz lepiej jest. :) Oby całkiem dobrze!!!
Dostałam spis badań i kolejna wizyta 2 kwietnia. Takie są tłoki do mojego gin, że nie było wcześniejszych terminów!!!! Szok!!!!
Karty ciąży nie założyli - robią to przy drugiej wizycie. Terminu też nie ustalili, tak samo - druga wizyta.
Mam na siebie szczególnie uważać. Zero przemęczania, większych zajęć domowych i w pracy. Nie nosić ciężko, nie myć okien. Jak to powiedział gin, zlecić większe obowiązki mężowi a sama odpoczywać z pilotem w ręce!!! Hehe - ma się rozumieć!!!
Teraz zawierzam Dzieciątko Św. Dominikowi Savio i wierzę, że będzie dobrze!!!
 
Icedal, Agathe82 i ja też mam wizytę 25-go :tak: I mam nadzieję że wszystkie przyniesiemy szczęśliwe wiadomości po wizytach :-)
Hanus78 jeszcze raz gratuluję :-)
 
agathe82 - mam do Ciebie gorącą prośbę. Napisz mi wszystko o przebiegu ciąży, zasiłkach itp. w Norwegii. Mój mąż od roku pracuje w tam i najpradopodobniej w najbliższym czasie będziemy się tam przeprowadzać na stałe...
Najbardziej interesuje mnie kwestia finansowa , mąż jest zatrudniony w norweskij firmi, ale przez pośrednika... Ja natomiast nie wiem, jakie muszę spełnić wymagania, by ubiegać się o ewentualny zasiłek porodowy, czy rodzinny. Trochę na ten temat czytałam, ale to dla mnie jakieś pogmatwane...
Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka
 
reklama
Do góry