reklama

stycznióweczki u lekarza:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2007' rozpoczęty przez Marthusia, 11 Maj 2006.

1. Marthusia

Marthusia mama Lenulca i Fasolki:)

no to zakładam nowy wątek, w ktorym bedziemy mogly pisac o wizytach u gina.
    Lorien czekam na wiesci od Ciebie!!wszystkow porzadku?mam nadzieje ze tak.

2. Lorien

Lorien Potrójna Mama :-)

Marthusia w porządku, aż miło. Dzidziuś jest dobrze usadowiony, lekarz powiedział, że dobrze rokuje. Kazał mi rosnąć :D

3. reklama
  4. Marthusia

no to stosuj sie do rad lekarza i rosnij ;D ciesze sie, ze jest w porzadku:)

5. Lorien

A u Ciebie jak z wizytą? Widziałaś już fasolkę??

6. Marthusia

na nastepnej wizycie zobacze, w przyszlym tygodniu juz:)

7. Lorien

to na pewno zobaczysz jak bije serduszko Twojego maleństwa ;-)
    Daj znać koniecznie jak wrażenia

8. Marthusia

napisze na pewno:)

9. Harsharani

Harsharani Gość

ja jeszcze z wizytami poczekam :)
    W koncu dopiero 4 tydzien..ale nie powiem ze jest to mile oczekiwanie wypelnione cierpliwoscia :)
    Mam za to pytanie. Nie chce robic offtopicu ale jak jest u was z dolegliwosciami ?
    Bo u mnie tylko brzuszek jak na okres..i sutki bola, ale nie tak nieznosnie..Tylko jak sie dotknie sa bolace..Nie mam dziwnego apetytu, nie jestem zbyt senna...Az sie tym martwie :) Ponoc kazdy inaczej przechodzi...ale mdlosci powitam z usmiechem..

10. reklama
  11. kropecka

kropecka Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08

na mdłości masz jeszcze czas :) mi zaczęły się około 7 tygodnia i naprawdę to nie jest nic miłego, tym bardziej że nie trwa to kilka dni ale miesięcy. Ja osobiście teraz jakbym miała wybierać to oczywiście wybrałabym brak mdłości :)

12. Marthusia

a mnie powoli mdlosci juz dopadja, nie tak czesto jak za pierwszym razem i nie tak intensywnie, ale byc moze tylko dlatego, ze to dopiero poczatek. chociaz wcale bym sie nie obrazila, zeby tak zostalo, albo, zeby tych mdlosci nie bylo w ogole. a poza tym to najchetniej w lozku leze, wieczorem szybko padam,nic mi sie nie chce.

Poleć forum