reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

Dziewczyny ktg nie zawsze rejestruje skurcze! Ja cały poród byłam podłączona do ktg i praktycznie się nie rysowały!
 
reklama
Też jestem po pierwszym ktg, następne w piątek i ewentualnie we wtorek za tydzień, jak nie urodzę, a niestety nie zanosi się na to, ech... na ktg z małym wszystko dobrze, tylko macica leniwa, a i w moim odczuciu jakiś przestój ze skurczami, ech...
 
He, ja po ktg i po wizycie. Na ktg brak skurczy i ogólnie brak skurczy... Szyjka twarda, zamknięta i jeszcze daleko jej do rozwarcia itd.. :/ Dostaam jakieś czopki doodbytnicze, które mają działanie rozkurczowe.. podobno mają jakoś zmiękczyć szyjkę czy coś... :confused: Za tydzień na kolejne ktg, badanie moczu ( jak ja tego nienawidze:wściekła/y:) bo wysokie ciśnienie i ogólnie leżeć w domu, nic nie robić bo to ciśnienie....:-( Jak w ciągu 2 tyg. nic się nie wykluje to 5.06 idę do szpitala.... i już coś czuję, że to jest najbardziej prawdopodobna wersja..... ehh...

edit: zapomniałam dodać, że moje Dziecko waży między 3500, a 3700g:szok: a za bardzo jej się nie spieszy więc może dobić do 4kg.. jak ja ją wypchnę:szok:
 
Ostatnia edycja:
Ja się jeszcze melduję jako jedna z nielicznych już "dwupaków"... po dzisiejszym ktg jestem na jutro zapisana na przyjęcie na patologię na indukcję.. Generalnie wszystko ze mną i z małym OK, ale to już 8 dni po terminie....:angry: Trzymajcie więc kciuki po pierwsze za to, żeby nie było jakiegoś nocnego szturmu na oddział, a co za tym idzie - braku miejsc... no a jak już mnie przyjmą to oby szybko i sprawnie poszło! :tak:
 
Olga - myślałam o Tobie. Kciuki za szybki poród! Ja dzisiaj wieczorem na ktg jadę i zastanawiam się co tam wyjdzie.... A u Ciebie co ktg wykazało??

Edit: po wizycie na IP: Zapis ktg bardzo dobry. Mimo, że podczas badania miałam 2 skurcze na zapisie nie było ich widać. USG - przepływy OK, łożysko w idealnym stanie. Reszta rzeczy też OK. Badanie ginekologiczne - szyjka 2,5 cm, luz na 2 palce, czopu śluzowego brak :szok: Nie wiem kiedy się go pozbyłam :)

Miałam masaż szyjki. Za 2 dni kolejne ktg gdyby nic się nie rozkręciło.
 
Ostatnia edycja:
Do góry