reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama! Modnie i szykownie

reklama
Sosnowiczanka znajoma chwaliła ale mówiła, że takie same efekty są po stosowaniu olejku rycynowego... a jego cena to tylko kilka złotych!
chwaliła też takie tańsze odżywki ale nie znam nazwy, dostępne w rossmannie.
stosowała różne bo po przedłużaniu rzęs wypadły jej własne i musiała je ratować
 
47369_500.jpg


Fryzjerka moja mi ostatnio powiedziała o tym szamponie, kupię , bo nie mam już połowy włosów i lecą dalej ehh
Na wizażu ma dość dobre opinie.
 
Milva ja tez niemal łysa jestem
Ostatnio stosowałam taki szampon
garnier-neril-haar-reaktiv-bialy-200ml.jpg
Kolezanka z apteki mi przyniosła, kosztuje ok 20 zł, mogę z czystym sumieniem polecic.
Teraz stosuję ta kuracje vichy neogenic w ampułkach
vichydercosneogenicamp.jpg
Na razie kilka sztuk tylko zuzyłam wiec o efektach nie mogę sie jeszcze wypowiedzieć, ale chcę sobie tez kupić szampon z z tej serii, tylko nie było w aptece jak byłam akurat sie skonczył. Musze w przyszłym tygodniu iść zobaczyć.
 

Załączniki

  • garnier-neril-haar-reaktiv-bialy-200ml.jpg
    garnier-neril-haar-reaktiv-bialy-200ml.jpg
    43,3 KB · Wyświetleń: 252
  • vichydercosneogenicamp.jpg
    vichydercosneogenicamp.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 246
th_305x458x85_w0pr_image_1980.jpgHej Dziewczęta, jestem o jeden malutki kroczek od wciśnięcia KUP tej sukienki. Chciałabym ją założyć na bal firmowy w kwietniu ;)Co uważacie?Pasuje?I jeśli tak to jakie buty i torebka?
 

Załączniki

  • th_305x458x85_w0pr_image_1980.jpg
    th_305x458x85_w0pr_image_1980.jpg
    39,7 KB · Wyświetleń: 292
To w sumie torebkę złotą mam , nawet 2, a buty nude też są ;)Na platformie, tylko z zakrytym noskiem. W razie W balerinki ;) albo może coś się jeszcze dokupi... Wynalazłam tą sukienkę wczoraj w necie i śni mi się po nocach, jeszcze tylko kilka zapytań o nią i będzie moja ;)Nie jest za odważna?Żeby szefowej włosy dęba nie ustały!?
 
reklama
Do góry