reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama! Modnie i szykownie

Ja tez stosuje zwyklą maszynkę do golenia. Nogi depilatoram badz woskiem, sama w domu. Powiem wam ze przed porodem byłam na depilacji laserowej (akurat pach) Ból był przeokropny, co ja raczej wytrzymala jestem. Mialam isc potem jeszcze , bo niby 3 zabiegi potrzebane, ale w ciaze zaszlam i nie poszlam. Wybieralam sie po porodzie, ale w czasie laktacji nie wolno, a teraz chodze do solarium, wiec tez nie wolno. Ale na jesien, wybiore sie znowu z tymi pachami.
 
reklama
ja mam wlasnie depilator z taka nakladka do golenia miejsc intymnych i tym sie gole bo niestety po maszynce wyskakiwaly mi krostki a teraz jest ok:DD a na wosk chyba bym sie nie skusila bo bym z bolu z gola pupa uciekala haha:DD
 
Kota niestety wosk ma t do siebie ze wrastaja wloski, dlatego trzeba robic czesto peeling. Ja kiedys jak o tym nie wiedzialam tezz sie wkurzalam ze mi wrastaja ale jak zaczelam robic peeleingi czesciej to prblem zniknal:)
Ale jakos na depilacje bikinii sie nie dwazylam, pachy bola strasznie wec nie wyobrazam sbie okolic bikini robic wskiem, zaczje sie na depilacje laserowa ale ona tez boli wec sie zebrac nie moge:)
 
Ja do depilacji wszystkich okolic używam jednorazowych maszynek do golenia. Nie mam problemu z szybkim odrastaniem. Na nogach mam bardzo jasne , cienkie włoski. Okolice bikini wolę częściej przejechać maszynką podczas kąpieli niż męczyć się z depilatorem albo woskiem, po którym byłam czerwona i wszystko swędziało. Kiedyś miałam też krem, ale nie dał rady.
 
Co do woskowania, to kiedyś pachy mi koleżanka kosmetyczka zrobiła, myślałam, że umrę, taki ból. Jeśli chodzi o woskowanie nóg to dla mnie light. Nie ma bólu. A okolic bikini jeszcze nie robiłam. Nóżki niegdyś depilowałam depilatorem, było ok ale ***** jak bolało...Od jakiegoś czasu po prostu maszynka.Nie mam czasu bawić się depilatorem. Muszę pochodzić na solarium, bo póki co biała jestem jak mąka...I wstyd odkrywać nogi-więc hoduję. P lubi hahaha ;)żartuję
 
Na fb dostępny kuppn do Mohito -30% na wszystko:
https://www.facebook.com/Mohito.Fashion/app_128953167177144
476df170.jpg
 

Załączniki

  • 476df170.jpg
    476df170.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 83
dziewczyny, czy któraś może używała, lub testowała kosmetyki Fridge by yDe? kusi mnie, żeby sprawdzić ich kilka pozycji tylko nie wiem, czy warto zdradzać sprawdzone i lubiane Pat&Rub...
 
Ja Kota nie pomogę...
Tylko jeszcze napiszę że jak któraś z Was lubi Calvina kleina Obsession to jest przecena teraz w rosmannie ze 199 na 84,99 za 100ml:)
 
reklama
Doradźcie proszę ! które ? bo zaraz zima mnie zastanie a ja sie nie zdecyduję. Mają być do biegania na co dzień. Uniwersalne.. do legginsów i sukienek. Tak wizualnie środkowe najbardziej mi się podobają, ale nie wiem
 

Załączniki

  • 3303139809.jpg
    3303139809.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 62
  • img_3742.jpg
    img_3742.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 66
  • img_3627.jpg
    img_3627.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 74
Do góry