reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama! Modnie i szykownie

A ja mam pytanie, do chodzących na solarium: czym i czy w ogóle się smarujecie przed wejściem do kabiny?
Stwierdziłam, że muszę iść z 4 - 5 razy przed latem, bo na opalanie przy Bratku to czasu nie będzie, a nie chcę straszyć białymi nogami;-)
 
reklama
Milva ja sie przed opalaniem niczym nie smaruje, bo zwyczajnie szkoda mi czasu :(
Ale codziennie wieczorem smaruje sie oliwką, bo po solarium skóra jest sucha...
 
Ewka ja tez nie pomoge zabardzo, bo ja nie mam problemu z poceniem sie i uzywam kulki tak dla samej siebie wlasciwie i poprostu kupuje to co wpadnie mi w rece;)

Milva ja tez niczym sie nie smaruje, i teraz zamierzam w srode kupic sobie karnet i pomykac sobie troszke na solarium:)
 
EWKA Ja używam dezodorantu Nivea z różową nakrętką. Opakowanie jest w połowie białe w połowie czarne. Właśnie ma zapobiegać plamom i u mnie działa. Milva taka moja szkarłatna litera to to, że mam za sobą pracę(ok. roku czasu)w solarium. Na twarz polecam SOLEO Face Bronzer - słoiczek 15 ml (3199784379) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Po opalaniu koniecznie oliwką albo balsamem, żeby chronić opaleniznę. Pamiętaj też by nie kąpać się bezpośrednio po opalaniu, to skórę podrażnia. Największym błędem jest też opalanie się na sucho.. To jest dramat dla skóry -przyjęcie tylu promieni. W zależności od typu skóry możesz zapytać w solarium co Pani proponuje, czy szybko się opalasz, czy wolno, czy opalenizna jest czerwona, czy raczej od razu ładnie wygląda. Może wszystko dobrać. Są fajne balsamy po opalaniu -specjalistyczne ale są drogie-a jeśli już masz opalać się na jakimś kosmetyku to wybierz jakikolwiek, żeby trochę tę skórę przygotować. Na rynku są, przyspieszacze, utrwalacze, bronzery i czego dusza zapragnie. Pamiętaj, że opalić się idzie szybciej przy pomocy kosmetyku-to nie bujda, coś o tym wiem. Może nie zawsze biorę najdroższe kosmetyki ale zawsze ten kosmetyk biorę. Opłaca się kupić na allegro, bo za 3-4 saszetki jakiegoś specyfiku-przepłacisz. Ja wolę kupić jeden z tańszych w tubce i mieć na wiele razy niż mieć na raz coś co kosztuje nawet do 12 zł za 10-15ml.
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedz.
Teraz mam właśnie nivea black & white więc zobaczę jak będzie.
 
My tu gadu gadu, pitu pitu a między czasie-wczoraj-przyszła do mnie paka z USA z darami ;)od siostry...Ninka bogatsza o 2 bluzeczki na 3 latka BABYgap. Anetka Bogatsza o resztę paki.... Perełki takie jak szpilki od Prady Platformy od Diora na lato...żółte.. Apaszka LV.... i 100kg ciuchów i kosmetyków firm które lubię od Zary po Abercrambie, BEBE Victoria Secret's . Chyba nie muszę mówić jak się cieszę i gdybym mogła, to bym w tym spała i z tym wszystkim...no ale(do łóżka musiała się też Nina zmieścić) musiałam do szaf ułożyć. Znów jestem zakopana ubraniami po pas. Generalnie wszystko na mnie pasuje - i ciężko z czegokolwiek zrezygnować-choruję na zbieractwo-alechyba znów będę musiała zrobić akcje... wyprzedażową, bo nie znoszę tego, i pewnie 80% nie założę..
 
reklama
Do góry