reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama! Modnie i szykownie

reklama
Laski wrzucę ale najpierw muszę odzyskać aparat! No i wtedy też nadrobię z Ninkowymi fotkami!
 
Inka nie masz siostry ale brata masz ;) I też dobrze ;) ja mam 2 siostry-1 zaopatruje Ninę, druga mnie. Brata też mam ;) bardziej wyliczony niż siostry ale też ma gest ;)Jak już coś kupuje to fest musi być ;)
 
Dziewczynki bardzo cenię sobie Wasze rady i "dobre praktyki" dlatego kolejny temat, gdzie chciałabym poznać Wasze zdanie to: depilacja bikini. Co stosujecie?
 
Ewka dobre pytanie!
u mnie też z tym problem. kiedyś w ruch szedł depilator ale to zbyt bolesne a przez to niedokładne.
chyba więc pora na kosmetyczkę i wosk??

jakie macie pomysły?
 
ja niestety praktykuję zwykłą maszynkę do golenia, ale chętnie "sięgnęłabym" po coś bardziej DRASTYCZNEGO, co sprawi, że będę miała spokój na dłuższy czas Wosku się boję, bo np. po woskowaniu nóg, strasznie wrastały mi włoski, kiedyś używałam depilatora i w sumie było ok, do bólu można się przyzwyczaić.
 
Ja zwykłą maszynką jednorazową się golę.
Kiedyś miałam depilator, ale nie dość , że bolało jak cholera, to włoski mi wrastały. Najrozsądniej byłoby chyba wosk u kosmetyczki...Podobno fajne jest usuwanie laserowe, ale tu koszty spore, bo to trzeba kilka seansów...
 
reklama
A używała któraś z Was golarki? Nie depilatora, tylko czegos takiego jak golą się faceci, tylko dla kobiet?;) Zastanawiałam się nad zakupem, ale nie wiedziałam czy to działa...
 
Do góry