reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamą po raz kolejny............

Witam,
Ja tez po raz kolejny zostane mama i ciesze sie, ze powstal ten watek. Zawsze to razniej ;-). Jezeli chodzi o mnie to mam 2 letniego synka Tomcia, no i teraz czekamy na kolejny skarb... Na razie jakos dajemy sobie rade (mdlosci i zmeczenie) i jestem pewna, ze bedzie wszystko ok. Wszystkim tez zyczymy przede wszystkim optymizmu na przyszlosc:tak:
Pozdrawiam w ten sloneczny dzien Was i Wasze Malenstwa:-)
 
reklama
Witajcie :-) Dołączam do grona ponownych mamuś - choć z doskoku, bo na stałe urzęduję na Czerwcówkach :-D Ale będę zaglądała, widzę że szykują się dzieciaczki z jeszcze mniejszą różnicą wieku niż u mnie - gratuluję! :-)
 
Super wątek - też będę podwójną mamusią i mam wiele obaw i wątpliwości, choć skrupulatnie planowalismy drugiego dzidziusia. Różnica wieku będzie 2 lata i 10 miesięcy
 
Cześć Dziewczyny! Ja również będę mamą po raz drugi. Mój synek Mikołaj za kilka dni skończy 4 latka. Więc to już spora róznica wieku - ale mam nadzieję że wszysko pójdzie głatko. Na razie Mikuś bardzo się cieszy na rodzeństwo - i na dobranoc daje mi buźki .... w brzuch :-).
 
Ja też się chcę dopisać. :-) Jestem mamą 2 letniego Antosia i 4 miesięcznego Jasia. Miałam wielę obaw jak dowiedziałam się że jestem drugi raz w ciąży bo nieplanowaliśmy, ale nie jest źle. Grunt to dobra organizacja, no i czasem trzeba sobie trochę odpuścić sprzątanie i takie tam. To nic że troche bałagnu, komu to przeszkadza:-). Najważniejsze są dzieci. Antoś super się opiekuje braciszkiem, kocha go i ściska, aż mi serce czasem staje z trwogi.:-) Ale jest ok. Najgorsze były dni w szpitalu. Co ja się napłakałam za moim Antosiem, ale powiem wam że ja gorzej to zniosłam niż on . Dzielny był mój chłopczyk kochany:-)
 
Witam, mam pytanie kierowane chyba bardziej do podwojnych mam :-) kiedy można poczuć ruchy dziecka w drugiej ciąży? moze pamiętacie jak to było u Was?
 
ICEDAL - teoria mowi ze w pierwszej ciazy okolo 20 tygodnia, a w drugiej okolo 16 tygodnia.......Pomijajac teorie - ja np w pierwszej ciazy poczulam w 16 tygodniu, a jak bedzie teraz - zobaczymy ;-)
 
reklama
Do góry