reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
Nieistotna dostalas info na gg w sprawie szopingu?

Ja dzis jakos nie mam na nic ochoty. Poprasowalam troche i siedze przy kompie...chyba sobie drina walne
 
Uwaga uwaga
zapisana jestem na operację:cool2::cool2::cool2:
20 sierpnia, idę 19 do szpitala;-):tak:

W szpitalu dawnym MSWiA co tam kiedyś należałam jak było przyporządkowanie ,,mundurowi i reszta" - szpital słynie z najlepszej opieki, ale do niedawna nie mieli laparoskopu - juz mają no i git- za trzy tygodnie wywalam kamienie:cool2:
Miły pan doktr od razu zrobił mi usg, no szok, poza tym jeszcze jestem z nim umówiona na jutro bo chce do Bułgarii lecieć;-) No i tym sposobem jeszcze ide do roboty, ale w sumie to dobrze, bo dociągnę do pierwszego żeby mi zapłacili jak należy (bo umowę oczywiście mam na 1100 brutto więc na zwolnieniu daliby mi 800 do łapy:dry:) Więc pościemniam do końca tygodnia, potem ide do mojego rodzinnego po skierowanie na badania i po zwolnienie iiiiii giiiit, jupi:cool2:
 
DIta nie wierze!!!!!!!
cieszę się bardzo naprawde:tak:
no i super, że dobrzy lekarze zawsze tak jakoś raźniej:nerd:

maja witamy w klubie ja dzisiaj tez jakaś niedobujana jestem:dry:
 
Dita jestem z Ciebie dumna, bedziesz sie operowac w moje urodziny, wszystko bedzie git bo to dobry dzien hehe :)

Sara bede o 11 jak juz mowilam, nie znam tamtejszego dworca ale sie znajdziemy, nie biore wozka ino walizke,,, nie laduje masy rzeczy (jak mam w zwyczaju) jak by jakims cudem zrobilo sie zimno to nam cos pozyczysz :)
 
dziecie uspane wreszcie ufff..........

Nieistotna no jasne, że się cos pożyczy jak będzie trzeba:tak:
Miłka a kiedy się dowiesz co i jak??
 
reklama
Po piewsze to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA JUBILATOW I SOLENIZANTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!( spoznione, ale szczere)

Po drugie Dita Gratulacje meskiej decyzji!!!! Jestem z Ciebie dumna. Tylko rzeczywiscie, czym my teraz bedziemy zyc?;-):-p

Po trzecie Nieistotna a Ty nie masz przypadkiem imienin 18? Czyli ur i im dzien po dniu?

Ja wlasnie maluje Julki pokoj, jedna sciana wyszla w zaje bistym rozu. Az sama sie zdziwilam. Jeszcze cholernie duzo przed nami, ale juz widac swiatelko w tunelu.

Julka nie chodzi do przedszkola, obie naraz doprowadzaja mnie do szewskiej pasji. Na szczescie Stonka byla dzis dwie godz u sasiadki. Na szczescie sie bardzo ladnie zakolegowaly i jak na razie jest wielka milosc.

Ide spac, bo padam na pysk.
 
Do góry