reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

W aptece to chyba dwadziescia kilka zl, chyba 26 w naszej. Mowie, jesli ktoras bedzie miala problemy z dostaniem jej, a bedzie chciala, to niech da znac. Dwoma opakowaniami moge sie podzielic.
 
reklama
Dziewuszki
jako ze Bruno otworzyl sezon zabkowania jak to ujela ..aenye tez mozecie sie spodziewac ataku zebow - jesli jeszcze nie doswiadczylscie slinienia, wpychania raczek do buzi,marudzenia przy jedzeniu, jeczenia, jeczena, marudzenia, postekania, jeczenia..... to uwaga
ZEBOLE NADCHODZA
:eek:
ja uzywam innej masci jak nonek, bonjela sie nazywa, jest bez cukru i od 2 miesiecy w gore :-)
sugar 3 maj sie dzielnie, wszystko bedzie dobrze,zobaczysz:tak:
ania75 witamy z brunkiem:-)

A CO DO CIAZOFOBII
w sobote zakupilam test ciazowy. bruno jednozebny bedzie na razie jedynakiem.
 
no to i ja dołączę do ząbkowych!!! Filipkowi wyżyna się ząbek jedyneczka:-D rewelacja. Teraz rozumiem czemu taaaki marudny był i jest nadal..:sick: ale damy rade, kupię maść i bedzie dobrze:-)
Jestem dumna ze swojego Filipa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Dominik dołączył do wyrzynających ząby:-) Ale męczy sę potwornie i obie łapki po łokcie pakuje do dzioba. Stosujemy calgel i też jest ok. Kosztuje 12 zł.
Elo Aniaaa!!! Coś o sobie:tak: :-)

Dita cudne śmieszki te Twoje dziewuszki:-)
 
Kurcze to moze i ja powinnam jakis zel kupuc Filipowi bo jedynka lada dzien bedzie a maly pozera rece az do doruchow wymiotnych
 
martencja czytałam opis Twojego porodu z zapartym tchem.. jeny.. to straszne co przeszła Wasza cała trójka..:-( ale Pomarańczka- Karolinka jest dzielną córunią i wszystko będzie dobrze!:tak: Trzymam za to kciuki. Mam pytanie co do oczek Karolinki.. czy ten zabieg uratował jej wzrok??:confused:
Mam nadzieję, że maleńka będzie w 100% zdrowym maleństwem i za kilka lat ani Wy- rodzice ani ona nie będziecie już pamiętali, że coś było nie tak..
Fanti tak ten zabieg uratował Maleńkiej wzrok.Musiałyśmy potem długo przyjmować kropelki i wciąż jeździmy na kontrole,ale wszystko idzie ku dobremu :tak:
Dziękuję Wam bardzo za miłe przyjęcie :-DCzasu nie mam za wiele na pisanie,ale w miarę możliwości poudzielam się na wąteczkach.
Pozdrawiam wszystkie mamy grudniowe i ich pociechy;-)!!!!
 
Woww.. ale zapierniczacie z pisaniem.. od 12 nie czytałam a teraz tylee do nadrabiania miałam..
Gratuluję pierwszych ząbków.. teraz to się już chyba posypie u większości dzieciaków... mój Oliwierek od kilku dni marudny przy jedzeniu, w nocy przez sen płacze, kwęka (brakowało mi tego nocnego wstawania..hehe..) ślini się na maxa i pakuje do paszczy wszystko co się da.. Dziś bratowa przywiozła nam maść ponoć też dość dobrą - stosowała taką u swojego syna i wogóle nie odczuł bólu ząbków. Jak na razie nie smarowałam jeszcze bo ładnie zasnął..
Kinga lekarzami się nie przejmuj.. wszystko co mówią bierz przez gęste sito.. Mnie też na początku lekarz mówił, że mały się za szybko rozwija, za szybko trzyma główkę, za szybko przybiera na wadze.. itd.. ale od razu dziewczyny mi tu pokazały jak ich dzieci trzymają główki, porównywałam przyrost wagi u innych dzieci i proporcjonalnie wszystko jest w normie! Teraz jak coś takiego mi mówią to ich olewam!
Co do zębów to też jestem zdania, że to wszystko genetycznie jest uwarunkowane. Mój brat pierwszy ząbek miał w wieku 3 miesięcy- do dziś ma niemal nie tknięte przez próchnice.. a ja miałam dopiero w 7 miesiącu i nie ma zęba bez wypełnienia.. a dbaliśmy (w dzieciństwie przynajmniej) o zęby tak samo- rodzice pilnowali oboje z myciem itd..
 
reklama
Martencja cieszę się bardzo, że maleńka Karolinka będzie miała a właściwie ma zdrowe, widzące oczka i oby tak dalej..:-) Całe szczęście, że mała trafiła w życiu na tak wspaniałych rodziców! :tak:

Dita super śmieszka z Twojej Natalki..:tak:
 
Do góry