reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
masc na zabki to Orajel Baby. Jak nie uda wam sie zdobyc w aptece ( choc w mojej juz jest) to ja moge dwa opakowania odsprzedac jakby co. Masc jak dla mnie jest super w porownianiu do np. dentinoxu. Sama jej sprobowalam i rzeczywiscie jesyk mialam odretwialy przez jakis czas.
 
A tak to wyglada. Choc jest podobno kilka rodzajow. Tak, smaruje jej dziaselka choc czesc mala zlizuje jak probuje jej tam porzadnie posmarowac.
 
reklama
u mnie jest dopiero 334 ;-) bo sobie tak w ustawieniach zrobilam, by miec wiecej postow na jednej stronie.

nonek, kasuelf - sezon zabkowy uwazam za otwarty!!! DO BOOOJU DO BOOOJU!
bidne te nasze maluszki...

sugar - jak to byl jednorazowy incydent to raczej nic strasznego. ja tez mialam plamienia w 5tc6d kilka dni, a wsio bylo w porzadku. ale fakt, dostalam duphaston i bralam do konca piatego miesiaca. niewykluczone, ze ty tez dostaniesz (z tego, co dotychczas zaobserwowalam, to regularna praktyka przy plamieniach, dla asekuracji daja progesteron) ale to moze byc znakiem roznych komplikacji, wiec nie mozna ich bagatelizowac :-) pewna jestem, ze jest oki, bo mi sie dzisiaj snilo, ze... z dwojka chlopaczkow biegalas ;-) ale ostatnio mialam film, ze masz malutka dziewuszke w brzusiu, wiec jakos slabo u mnie z przewidywaniami ;-)

kinga - zmien pediatre ;-) nie dosc, ze cie straszy, ze maluch za duzo przybiera, to jeszcze jakies farmazony o zabkach prawi.

ja mam zeby jak malowanie ;-) przez kilka lat nie mialam niczego robionego! na kontrolach zawsze wychodzi, ze jest git ;-) a praktycznie codziennie palaszuje smakolyki po umyciu zebow wieczorem... (bzitko bzitko wiem! nalog - do ksiazki w lozku jakies jabluszko, ciasteczko.. i nigdy mi sie wstawac nie chce ;-/)

martencja :-) WITAMY GORACO CIEBIE I POMARANCZKE!!! strasznie jestem ciekawa, jak sie rozwija taki malutki wczesniaczek... z tego, co przeczytalam na marcowkach malenka rozwija sie wprost wspaniale! jejku, to niesamowite, jak wiele mieliscie szczescia, jak malutka byla silna... gratulacje raz jeszcze!!!

ania75 - buziaki dla ciebie i Emilki :-) napisz cos wiecej o was :-)
 
Do góry