reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

heheh Dita dobre.
Moje dziecie tez sie dorobilo rowerka, dziadki na tzw. Niskich Lakach kupili. Majerana oszcalala z radosci. Ciagle gada- ja umiem jezdzic na rowerze. Kasku ze lba nie sciaga.

Wysypka bledsza, ale jest. Cale uda w krostkach.

Ja sie dzis dorobilam zajefajnej kosiary! Ciesze sie jakbym conajmniej dostala komplet seksi bielizny:-p.

Nie wiem czy pisalam, jak to kiedys Majerana tekstem: Tatoooo, odpowiedz mi na pytanie....to jest Julki krzeselko?

Ogolnie zaczynamy miec jakis problem z Julka. Juz nawet sasiadka mi zwrocila na to uwage. Julka od jakiegos czasu jest nieswoja, taka nieobecna, przybita, wiecznie placze o wszystko, jak nie moje dziecko. Wiem, ze w przedszkolu nic sie nie dzieje, nikt jej nie dokucza. Pytalam ja milion razy o co chodzi, poszlysmy same na spacer zeby cos z niej wyciagnac, ale ona mowi, ze nic. Podejrzewam, ze ostatnio zbyt malo uwagi jej poswiecilam. Sama nie wiem.

Ide sie napic piwa....
 
reklama
współczuje Wam tych wszystkich alergii u nas odpukac na razie wyszło tylko uczulenie młodego na rumianek, za to ja alergikiem jnestem i często mi puchnie np oko i pół twarzy z niewiadomych przyczyn

aenye dziewczyny na maju apelują do Ciebie o foty stanika :-D
 
Ja sie grzalam cala noc...wypocilam sie i juz mi lepiej tylko z nosa mi leci strasznie. ZAstanawiam sie czy isc do pracy.

Wlasnie Pyzakowi tlumacze jak sie zwierzatka nazywaja po angielsku i mowie:
'to jest pooh to tiger a to co jest-' pokazuje na osiolka a ona na to .'Mamusiu to jest osiolek po polsku'
 
dżiiiiz, ale pustynia...
Ja wczoraj padłam o 20 razem z Nat. Bosko po prostu, ja już czasem nie wiem jak sie nazywam.

Paplanina naszym gnojków jest po prostu niesamowita, ja zeszycik założyłam z naszymi niektorymi rozmowami z Nat:-D:-D
 
U nas etap pojedyńczych słow chociaz juz coraz wiecej ostatnio u mojej mamy był ksiadz taki znajomy i filip m~ówi do niego jak wszedł "ksiadz siada" :-D
wogole to siada siedzi to jego ulubine słowo ostatnio wszystko jest siada Fifi siada, mama siada, maja aaaa,
Wszystkim chorym zdr~ówka dużo
Młody u nas miał suchy brzuch nogi wielkie placki po kąpielach w atoprze i smarowaniu tez atopra emulsja ma cudna skuke jak niemowlaczek :tak: ma tylko teraz jakies pryszczyki na jednym policzku juz z miesiac i nie wiem jak sie tego pozbyc czym to pomazać? mam elocom ale to chyba strasznie mocno
 
Elou, wreszcze mam wolne:-D zaczelam pracowac 4 dni/tyg i z utesknieniem czekam na piatek
Brunio ma katar, bez tragedii ale ciezko odycha a gruszka nic nie schodzi:dry: zakrapiam, cos pomaga, najlepiej w wieczornej kapieli gluty wychodza:shocked2: ble
Wczoraj w przedszkolu wskoczyl do kaluzy blota, dostalam zablocone buty, spodnie i reszte w siateczce:baffled: babka powiedziala ze 'mowila zeby nie podchodzil ze jak tylko sie odwrocila wskoczyl po kolana ' no ja pierdzielde:sorry2: to trzeba bylo pilnowac zeby nie wskolczyl a nie mowic!

w przyszly czwartek lecimy do Polandii na slub brata Daniela, Bruniasty spedzi weekend z moimi rodzicami:-) bede miala 2 dni bez dziecka pierwszy raz odkad sie urodzil:dry: juz tesknie, ale wiem ze sobie odpoczne no i Brunio sie nacieszy dziadkami:cool2:

Maju u nas tez jest dwujezycznie, choc b. duzo po angilesku
miesza np. mama daj mleko please; Good boy mama[glaszczac mnie po glowie-jako pochwala], put buciki on/ put shoes on, sit down mama itd itp
no i liczy po angielsku, ostatnio jednym ciagiem doliczyl do 25:-), kolory zna po angielsku, za to piosenki i polskie i angielskie spiewa
my do niego mowimy po polsku, a on nam po angielsku odpowiada:sorry2:

Dita super pomysl z zeszycikiem:-D chyba skopiuje pomysla:tak::-D i zazdroszcze pustyni tu leje co chwile
Aenye co do rozstepow to mozna robic zabiegi u kosmetyczki, ja jak sie tylko odrobie z kasa to sie wybiore, wiem ze sa 3 sesje, mialam juz sesje probna i super rezultaty:blink:

a na blizny stosowalam contrtubex, bardzo polecam

Nonek a moze Julka potrzebuje czasu sam- na sam z wami? Pamietam jak bylam dzieckiem uwielbialam wtorki bo musialam jezdzic na leczenie do szpitala i nie szlam do szkoly tylko jezdzilam z mama do pracy [mam pracowala w laboratorium w szpitalu] do tej pory to wspominam, to byl jedynyy czas kiedy bylam z mama sama, bez mojej siory. z tata sama nigdzie nie bylam:dry:

sciskam, ide szykowac jakies drugie sniadanie dla Brunia
 
Ostatnia edycja:
Helou! My dziś w domu, Piotrek wstał z gorączką. Na razie po ibupromie ozdrowiał, więc chyba nic strasznego - Lilianka coś takiego miała, po trzech dniach gorączka spadła i wyzdrowiała. Nie mniej zapowiada się klaustrofobiczny weekend w domu. A już chcieliśmy sobie pojechać w Bory Tucholskie do znajomych :dry:

Odstawiam Maćka od piersi. O tyle to łatwe że mu zęby idą i głównie gryzie zamiast ssać. Zżera tylko łyżeczką wszystko, płyny w formie butelkowo cyckowej olewa całkiem i tak. Więc moment w sam raz.

Poza tym nuda, nic się nie dzieje.

Piotrek zamiast robić siku, mówi że zrobi jutro, bo dziś już robił ;-)
 
a u nas maskara rotawirusowa, najperw Helena, ptem ja, a teraz hanka, co nie znaczy ze my zdrowe, Helena nic nie je i ma biegunke, ja tez niewiele jem i mam biegunke, ale przynajmniej juz nie wymiotujemy

natomiast hania normalnie juz drugi dzien wymioty, bylam z nia dzis u lekarza bo spanikowalam, oczywiscie te same teksty o nawadnianiu i takie tam

masakra, niech sie to juz skonczy:wściekła/y:
 
reklama
Ja tez zdycham...negakatr mam.
Dzis na szczescie do pracy nie ide.

Kasu fajnie Brunio dwujezycznie gada...ciekawe jak u nas bedzie jak Pyzak do przedszkola pojdzie. Poki co ladnie lapie angielski od sasadki lub na placu zabaw.Mysle ze w przedszkolu migiem zaczai.

Kasia to pewnie bezproblemowo pojdzie odcycolenie

Atol zdrowka zycze
 
Do góry