reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

co tu za cisza laski???
polazilam po innycgh forach i tam gadaja jak w kurniku a tu co???
ujawniac sie?
gadamy chyba tylko w 4!!!

powiedzcie no smarujecie sie czyms panienki?
 
reklama
hej kochane!!!

no to dyskusja wre ;-)

kate
, ja tez bym chciala synusiowi Dawid - po tacie, ale moj Dawid nie chce sie zgodzic ;-) a generalnie Dawid podoba mi sie ze wszystkich meskich imion najbardziej :) (a moj m twierdzi, ze sie na jakies zydowskie imiona uparlam ::) hehehehe)

nonek - Tosia... slicznie!!! strasznie mi sie podoba :)

czarna
- Samuel mi sie jakos zle kojarzy :( mam takiego strasznie tlustego kuzynka, a jego mama taka dziwna jakas ;-)

kicia - siostrzenica mojego m ma na imie Amelka :) slodko :)

a Sarunie grzeczne ;-) chociaz jak po mamie albo po tacie odziedziczy, to bedzie sie darla jak opetana 20h/24 :(

sugar
- ja smaruje sie mustela - mama zrobila mi niespodzianke i sie wykosztowala ktoregos dnia. a nic jej nie wspominalam, ze mustela niby najlepsza, wiec prawdziwie mila niespodzianka :) kupila mi, jak bylam w 2 miesiacu dopiero, zaczelam uzywac kilka dni temu. super sie rozsmarowuje - konsystencja jakby pasty - zelu do wlosow, ladnie pachnie (nie drazniaco), bardzo wydajna, i rewelacyjnie szybko sie wchlania, zostawiajac taki fajny film - nie klejacy. generalnie jestem superancko zadowolona. jedyny minus, ze kosztuje ok. 90zl.
ale moja szwagierka cala ciaze uzywala na zmiane fissanu i w wiekszosci zwyklej oliwki i nie ma rozstepow wcale!
 
Wybor imon hehe troche to trudne
Dla dziewuszki bedzie Inka ewentualnie Kornelia
Chlopiec.. i tu jest trudniej :) jak narazie zapasowo jest Filip.. ale nic nie wiadomo :)

Co do smarowania
na samym początku olivka przeciw rozstępom z Rossmanna
jak narazie Balsam Ziajki mamma mia, przeciw rozstępom
w zapasie lezy oliwka w zelu Johnssona
ale przymierzam sie bardziej do musteli :)
 
Nieistotna masz na mysli imie Ina? Bardzo mnie zaskoczylas. Moja babcia miala tak na imie i wszyscy sie dziwili, ze takie imie jest. Nigdy oprocz babci, nie spotkalam Inki. Myslalam, ze juz nikt nie wie o istnieniu go. A to takie ladne imie ;D
Jesli chodzi o rozstepy pamietajcie, ze jesli ktoras z Was ma predyspozycje do rozstepow, to nic nie pomoze. Moze owszem zminimalizowac skutki. Nie mozna powiedziec, ze uzywalam jakiegos tam kremu i on ochronil przed nimi. Dobrze jest sie smarowac, bo skora jest wtedy bardziej elastyczna, odzywiona i dotleniona, bardziej wtedy podatna na rozciaganie.
 
Witam Was dziewczynki!!!! Ja niestety muszę Was opuścic, poroniłam w 12 miesiącu, na Dzień Matki. Poszliśmy na usg kontrolne w 12 tygodniu, podobno bardzo ważne badanie i okazało się, że ciąża jest martwa. Był to dla nas szok. Muszę odczekać teraz przynajmniej 3 miesiące, żeby się starać o następną dzidzię. W ciąży czułam się dobrze, nic mnie nie bolało, nie miałam żadnego krwawienia, plamienia. Przyczyna poronienia jest na razie nieznana. Pozdrawiam Was cieplutko!!!! Dbajcie o swoje fasolki!!!!! Buziaczki!!!!!
 
Amelkaaa, strasznie mi przykro. Trzymam kciuki za Twój powrót do stanu błogosławionego.

Trzymaj się cieplutko i myśl pozytywnie.

Pozdrawiam

Kasia
 
reklama
Do góry