reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

dokladnie !! dlatego to jest takie wku... !!
kazdy powinnien sam sobie placic na 3 filar czy cos w tym stylu!
jedna wielka BANDA!!
 
reklama
MJ to widzę , że mamy podobne gusta - ja również zakochałam sie w wózku firmy Implast - na poczatku oczywiscie w Volancie3 , ale w koncu kupilismy Driver'a3 kolor czerwony - ma troszkę mniej opływowe kształty , niż volant , a poza tym niczym ( poza cenką-jest 200zł. tańszy ) się nie różni .
 
U nie tez jest niczego sobie.Niedawno byl remont...i jest calkiem ladniusio.Rowniez mamy sale w ktrej mozna przebywac w odosobnieniu z najbizsza osoba.
Ostatnio jak mnie zatrzymali na kilka dni...to rowniez sobie pozwiedzalam i jestem zadowolona z warunkow tam panujacych.Lekarzy sie sporo kreci...a i polozne jakies takie mile sie wydawaly.Jak bedzie...??Zdam relacje z porodu...Jak pewnie wiekszosc ze zgromadzonych tu kobitek..mam nadzieje
......juz niedlugo:tak: :tak: :tak: :tak: :tak: :tak:
 
anita to ty już wózek kupiłas :confused:

Czarna współćzuje Twojej kuzynce. Niech się idzie upomnieć o swoje bo wkońcu dziecku krzywde zrobią!!

Ja odnośnie mojego szpitala wiem nie za wiele a więc te wiadomości uzupełnie jak wreszcie na szkołe rodzenia pójde:tak:
 
MJ jeden w moich wcześniejszych typów. W sumie to do tej pory nad nim myśle ale musze jakiś większy sklep z wóziami wylukać i skoczyć potestować:tak:
 
reklama
hehehe .... tak mam wózek - kupiony nie oznacza niestety , że w domku juz stoi . mąż mi nie pozwolił go przywieźć , więc odbierzemy , pewnie przed samym porodem , albo dopiero po powrocie ze szpitala - ale grunt , że największy wydatek mam juz za sobą . w piatek kupujemy ( i od razu przywozimy do domu ) łóżeczko .
 
Do góry