reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
hehe,
Weźcie, kuźwa, jak lubię zimę tak już przesada:confused2: U nas w nocy do -16, w dzień -4, śniegu po kolana.
Ale co tam, święta idą, choinkę już kupiliśmy, będzie dobrze:tak:
 
hehe,
Weźcie, kuźwa, jak lubię zimę tak już przesada:confused2: U nas w nocy do -16, w dzień -4, śniegu po kolana.
Ale co tam, święta idą, choinkę już kupiliśmy, będzie dobrze:tak:

któreś święta muszą być białe, nie? ...
no równowaga musi być i koniec

jak nie będzie wiosny w ciągu najbliższych kilku dni, serio, kogoś zabiję:sorry:
bo chodzę i warczę na otoczenie:angry:
 
No wlasnie napiszcie co u was, a nie takie pustki. Gdzie te czasy kiedy po kilka stron dziennie produkowalysmy????
 
I juz koniec roku szkolnego... W pon dziewczyny jada na oboz SAME. Troche sie boje, ale trudno. Zawsze musi byc ten pierwszy raz. Co u was?
 
reklama
Wow - atol, super! Moja Ala ma 12 lat i nie wiem, czy pojechałaby sama na obóz... Nie za bardzo jej się widzi nocleg u cioci/babci a już obóz/kolonie :szok:
Dobrze, że mają siebie, dadzą radę:tak: A dokąd jadą?
Mojej Ali marzy się obóz jeździecki (są takie organizowane pobyty dzienne, z noclegiem w domu), niestety brak $, będę jej chciała wykupić kurs jazdy, o ile mi jaśnie pan szef zapłaci (za maj jeszcze nie wszystko wzięłam, o czerwcu jeszcze nie myślę :crazy:)

W ogóle chciałam się Alą pochwalić, skończyła V klasę ze średnią 5,45, najwyższa średnia w szkole, odebrała nagrodę o samej pani wójt:-), poza tym obie dziewczyny moje w konkursach recytatorskich doszły do samego szczytu - Wojewódzkiego Koncertu Laureatów, też poodbierały nagród parę.
I tyle, na dodatkowe zajęcia dla nich brak $:-(


Widzę,ze większość dziewczyn udziela się na FB, mnie tak denerwuje to coś, tam piszą wszyscy o wszystkim, a ja nie jestem aż na tyle ekshibicjonistką,żeby tematy które tu poruszamy obwieszczać wszem i wobec.

Piszcie,co u was? Pingwinkowa Mercunia robi karierę w szołbiznesie, wow!:-D, Pingwinek, napisz coś więcej!
Sa_raa - GRATULACJE!! :-)Jak tam niunio? Jak Oli w roli starszego brata?
 
Ostatnia edycja:
Do góry