reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

Ollena - w szoku jestem, że ten Twój taki po alko jest awanturny i "niemiły" łagodnie mówiąc... Mój jak wypije, to boki można zrywać, bo włącza mu się głupawka albo "pan śmieszek", mógłby pić częściej ;P

Jest noc, błyska się, idzie burza, JA CHCĘ RODZIĆ!!! ;P
 
reklama
to się nie kładź - ja miałam przed terminem zalecenie przeleżenia burzy, by jak najmniej odczuwać skoki ciśnień, więc może to zadziała i na odwrót ;-)
 
Rysia marzylabym zeby moj sie smial lub szedl spac poprostu ale to zalezy co pije. Wodki nie moze i nie pije,teraz wiemy ze guinessa tez. Jak wypije normalnegi piwa za duzo to tez farmazony wygaduje i mam ochote go zabic...poprostu pic nie moze wcale ale wszyscy to rozumieja oprocz niego. :(

Mam mega wsparcie w jego bracie, jest u nas codziennie i w. TEN dzien dluugo rozmawialismy przez tel a on pozniej z moja mama. Jestem w szoku jak sa rozni.

Rysia do bojuuuuu;-)
 
widzisz rysia - ta twoja koleżanka potwierdziła teorię mojej ginki ;-) trzymam kciuki więc mocno

a u nas burza była dwa dni temu, ale byle jaka ;-)
 
Rysica to chodź trzymam kciuki:):)

mój mąz jak wypije to matkoooooo on się taki przlepa robi, ze szok:-D mówi takie miłe głupoty :-p że kocha itd... tuli sie :-D
 
Pajkaa, nooo to jak jesteśmy sami i się napije, to też przylepa, a jak w towarzystwie to mega śmieszek. Farta mamy, że ten alkohol w taki sposób naszym mężom w głowach miesza :D
 
Witam z rana:-)
Maja wstala juz o 5.30.Jacek wychodzil do pracy i uslyszala drzwi jak skrzypia i koniec spania,wczoraj wstala o 4.30.A tak ja pochwalilam ze wstaje 7/8;-)Ale dzis jestem wyspana,zasnelismy wczoraj o 21,zasnelam w goscinnym,a obudzilam sie na rekach mojego jak mnie do sypialni przenosil,ja niewiem skad on tyle sily ma,taki ciezar dzwigac:-D.Zaraz zabieram sie za prasowanie.No i mysle nad prezentem dla mojego,27czerwca ma 30urodziny.W sobote napewno kupie mu karpatke,upiec nie moge,bo piekarnik nie dziala:-( a to jego ulubione ciasto,i moze wyprawimy jakas impreze:tak:

Co do stanu po alkoholu,moj tez bezproblemowy,ale moja siostra ma takiego faceta ktory pic nie moze bo strasznie sie awanturuje:no: tak jest spokojny,a po alkoholu wstepuje w niego diabel.Niewiem jak ona to wytrzymuje.Ja nie lubie picia,i ciesze sie ze moj tak czesto nie pije,mocniejszych trunków;-)

Pajka Maja rzucila smoka jak miala rok,tak sama od siebie,ale mielismy problem z zamiana smoka do kubka niekapka,tak go przegryzla,wygladal okropnie,ale na kazdy inny reagowala histeria i nie chciala pic.Ile mysmy wtedy kubkow pokupowali,czy smoczkow,nic nie pomoglo_Ona chciala ten i koniec.Udalo nam sie dopiero po dlugim czasie,bylismy w sklepie i Maja sama wziela do reki kubek niekapek z Aventu z plastikowym smoczkiem i ten kubek ma do dzis.

Zamówilam prezent:-) Koszulke reprezentacji Polski,wiem ze taka chcial,a poprzednia juz sie zniszczyla.Mysle ze sie ucieszy;-) O taka: http://allegro.pl/euro2012-koszulka-nike-reprezentacji-polski-polska-i2397005852.html bialą
 
Ostatnia edycja:
Cześć i czołem!

U mnie nic ... coś niby się zaczyna, coś rozkręca ale ogólnie NIC w nocy bardzo polały mnie pachwiny, lekko brzuch ale jakoś znowu się rozeszło ...

W weekend nie ma mnie w sieci, ale gdybym urodziła mój m się zaloguje i da Wam znać :)

Nie śpię od 4 Julka się wierciła, wołała mnie i tak kursowałam. O 6 mówi że boli ją ucho lewe :((((((( Nie mogę dodzwonić się do przychodni :(( Nie chce wziąć nurofenu, jest marudna, teraz się zawiesiła bo leci Sponge Bob, zastrzelę się chyba :((( Jak teraz zacznę rodzić a Julka będzie chora, normalnie załamka ...

Ryska jak to Ty już się szykujesz przede mną, no to jakby niesprawiedliwe :)
Fiolet zdrówka dla synka!
Ollena ale Ci m narobił ... nigdy nie byłam w takiej sytuacji, mój nie pijący ja też ... ale normalnie wystawiłąbym za drzwi gada jednego :( Przykro mi, że obraził Twoją mamę, to chyba boli najbardziej :(
Aldo trzymam kciuki za Majeczkę!
Pajka oby u ciebie tylko poprawa w samopoczuciu była :)

Pozdrawiam Kobietki! :*
Lecę, może później będę
 
reklama
Do góry