reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Znowu mi sie nic nie chce. Chyba musze sobie jakies zadanie wynalezc to moze sie rozruszam. Bo kawa i wz-ka nie przyniosly oczekiwanych rezultatow. Tylko mi po nich niedobrze. Nawet mi sie na spacer nie chce wyjsc.


Jakies skurcze mnie niby lapia ale to nadal nie to. A jestem juz zmeczona. No dobra nie marudze juz tylko ruszam tylek z kanapy.
 
Witam

Oj widze że dzisiaj znowu sił nam brak :-) Ja też po śniadaniu i dużej kawie a pomimo że dzisiaj spałąm dobrze to jestem jakaś taka nijaka.

Wczoraj tez sie zmobilizowałam i wkoncu dopakowałam ciuszki małego do torby. zostało mi tylko na koniec kosmetyki i przybory toaletowe wsadzić, jutro odbieram ostatnie wyniki i juz tez schowam do walizki, co by pózniej nie zapomniec. A i klapki muszę kupic bo jakos nie moge znależć starych.
No i w sumie jestem gotowa:-)

No właśnie a co u dziewczyn co urodziły i u Niuni?
Agutka, Evelina oddzywały sie po porodzie ale Agunia chyba nie?
Niestety na początku forum jak juz wszystkie sie rozpakujemy napewno troche zaniknie, dopóki wszystkie nie dojdziemy do siebie po porodzie.
 
dziewczyny z dzieciaczkami w brzuszku,dzisiaj nie rodzcie bo prima aprilis i nikt wam nie uwierzy:-D

Kurcze muszę zmienić suwaczek,szok wskazuje jeszcze tyle do terminu a moja laseczka już dawno w domu.
 
Witam sie i ja :)
Troszke niewyspana ale za to w dobrym nastroju. Posciel starszaka sie suszy, a ciuszki od koleżanki juz wirują :)
Do piątku mam zakaz prasowania a dziś mąż zabronił mi rodzić wiec uskuteczniam leżenie w tzw. Miedzyczasie :)
 
Witam się i ja Normalka, że dopiero koło 11 bo wcześniej nie zdarza mi się wstawać:tak:

Śliczne słoneczko za oknem ahh jak ja lubię taką pogodę :-) Niestety dziś zaniemówiłam... gardło z kaszlem nadal nie dają za wygraną i nie wiem już jak z nimi rozmawiać :crazy:

A właśnie !!!! Wczoraj chciałam zamówić sobie stanik do karmienia bo nie było okazji wcześniej tego zrobić :sorry2: i wynalazłam ten:

Biustonosz do karmienia ALLES MAMA CAFFE LATTE 90B (4097308910) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ma go może któraś z Was?? i mogłaby coś o nim napisać?? Byłam w Triumphie oglądać ale ekspedientka była jakaś niedoinformowana i nie wiedziała jakie staniki ma na sklepie, więc jak się podkuruję to może pójdę do innego sklepu żeby coś zmierzyć...

A tak to zaraz pójdę się wykąpać, odczekam swoje w domku i chyba pójdę na krótki spacer bo samej w domu można zwariować...
 
Agmaa - stanik z Triumpfa mam jeden biały, klasyczny do karmienia i uważam że jest genialny choć miękki. To przekonała mnie niska cena i zapewnienie pani, że to absolutny "must have". I faktycznie, polecam. Ten co pokazujesz.... bardzo ładny. Ciekawe jak się nosi [tylko, fakt że go reklamuje Natalia S. wydaje mi się absurdem i nietaktem hehehhe]
 
reklama
No Siwiec to jakieś nieporozumienie... ale ona to wszędzie się wciśnie :-D A masz ten stanik z fiszbinami? i ile za niego dałaś jak można wiedzieć?
 
Do góry