reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Paja witaj! Podziwiam i Ciebie i Polisię i Marcię i wszystkie dziewczyny, które zdecydowały się na kolejne maleństwo tak szybko. Mi samej marzyła się mała różnica, ale jednak nie odważyłam się i wyszło jak wyszło ;-)

Madziolina wypoczywaj za nas wszystkie i przywieź piękne słoneczko na jesień :tak:

Nikusia najważniejsze to żebyś była spokojna, chyba większość tutaj na "wspomagaczach" ale to przecież wszystko dla tych maluchów. Z Jasiem do 15tyg byłam na dupku, teraz też i to 3x przez plamienia i bóle. Będzie dobrze, musi!! :tak:

Ola spoko, po porodzie założymy sobie wątek o powrocie do formy i wtedy dopiero będziemy się przejmować kiloskami ;-) Ja w skrytości marzę, że nie dobiję tym razem do 80 :zawstydzona/y:

Agunia i jak grzybki?? Moi chłopcy też się dzisiaj wybrali do lasu, ale bardziej na kasztany hihi Janko fajnie wyglądał w kaloszkach i z koszykiem :sorry2:

A ja umyłam kolejne okno.. Nie krzyczcie!! Rozkładam sobie wszystkie okna od początku tygodnia i tym sposobem zostały mi już tylko 2 z 7 :cool2: Jejejeje! Przynajmniej widać świat, bo już była masakra :-p Kończę i biorę się za obiadek, bo niedługo chłopaki wracają.. A wczorajsza rocznica uwieńczona boskim tortem truflowym od Sowy mmmmmmmm Szkoda tylko, że na przytulanki mamy zakaz, może w poniedziałek na wizycie nam zniesie..

A czy któraś z Was ma może doświadczenia z łożyskiem przodującym????
Pytam, bo na opisie usg lekarz napisał, że kosmówka na ścianie tylnej jamy macicy, ale dochodzi do ujścia wewnętrznego i wyczytałam, że to może być powodem uformowania się łożyska w złym miejscu.. Mam nadzieję, że to się może zmienić jeszcze.. Na pewno zapytam na wizycie, ale może któraś z Was coś o tym wie....
 
Dziekuje wam za wsparcie:-)
Dodzwonilam sie w koncu do gina i mam zalecenia, Luteina 2x2 tabletki zamiast jednej dziennie, nospa, lezenie i zakaz przytulania do wtorkowej wizyty. Mowi ze to nic groznego,ale warto to odlezec. Strasznie sie zdenerwowalam i wystraszylam,ale taraz jestem spokojniejsza. Widze juz poprawe po Luteinie wiec mam nadzieje,ze i z dzidzia bedzie lepiej...
 
ni-kusia- będzie ok, ja w 1 ciąży tak miałam. Co prawda w 8 tyg, ale krew się pokazała. Jeden gin dał luteine , a po 3 dniach obecny mój gin kazał odstawić i leżeć plackiem-wstawać tylko na siusiu. I mam pięknego i mądrego(czasem za bardzo) synusia:)

Ja dziś mam pracowity dzień :tak::tak:Zrobiłam pranie, pizze na obiadek i posprzątałam w szafie-Tadammmm:happy2:
I nie, nie mam tyle sił:-DPranie musiałam bo młody opił się wieczorem i w nocy zasikał łóżko, pizza-spód kupiłam w biedronce, a szafa dlatego, że już nic, a nic w niej poszukać nie mogłam;-) A z oknami poczekam na II trymestr-jeszcze świat przez nie widać:-D:-D:-D
A co do "duszonek" świetnie to wygląda-chyba zrobię jak mąż z wygnania wróci:happy2:
Miłej i nudnej soboty życzę.
 
Hejka dziewczyny:)

mi po radach dziewczyn gardło przeszło po plukaniu wodą w miodem....teraz dla odmiany mam katar:((
budze sie w nocy i bez szans na ponowne zasniecie wiec jestem wiecznie nieprzytomna:/
 
Marteczka08 Kup sobie sól fizjologiczną w sprayu to trochę Ci pomoże.

Grzybków nazbieraliśmy baaaardzo dużo, ale niestety po gonitwie po lesie i ciągłym schylaniu się rozbolał mnie brzuch. Położyłam się więc grzecznie do łóżeczka, a w czyszczenie wrobiłam męża. Może jeszcze wezmę go na litość i umyje okno w kuchni ;-)
 
Hej :)

widze ze wszyscy dzisiaj korzystacie z ostatnich podrygów ładnej pogody.

Ja do 12 sie leniłm, nic nie robilam i tylko w lozku sobie lezalam. Moj maz tez to lubi wiec tak sibie odpoczywalismy. A pozniej po zakupy i obiadek. Zeby bylo samcznie ale i zdrowo to wymyslilam dzisiaj dorszyka z grila z puree ze szpinakiem. Ale sie objadłam, ale pyszne bylo :)

Czuje sie ok i zycze Wam tego samego :) i w koncu przespalam noc!

pozdrawiam
 
Hej kobietki. Ja po pracy dalam rade, brzuch na szczescie przestal bolec,tylko przeziebienie zostalo:(
U nas tez sloneczko swieci niby caly przyszly tydzien ma byc ladny...zobaczymy
 
Hej dziewczynki.
U mnie obzarstwa ciag dalszy. Zjadlam na kolace dwie bulki a teraz dopycham pysznym ciastem od tesciowej. Juz drugi kawalek wcinam i chyba zaraz pekne.
Eh myslalam ze troche popisze ale maz wlasnie wrocil z roboty wiec lece spedzic z nim troche czasu. Odezwe sie pewnie jutro i nadrobie zaleglosci.
 
reklama
cześć dziewczyny :) chciałam się do Was dołączyć :) pierwsza ciąża, termin 29 kwietnia (choć przewija się też 1 maja, ale pewnie i tak poród będzie wcześniej). jak u Was samopoczucie? bo mi oprócz lekkich mdłości i bolesności piersi nic nie doskwiera :)
 
Do góry