Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij




Jejejeje! Przynajmniej widać świat, bo już była masakra
Kończę i biorę się za obiadek, bo niedługo chłopaki wracają.. A wczorajsza rocznica uwieńczona boskim tortem truflowym od Sowy mmmmmmmm Szkoda tylko, że na przytulanki mamy zakaz, może w poniedziałek na wizycie nam zniesie.. 
Zrobiłam pranie, pizze na obiadek i posprzątałam w szafie-Tadammmm
Pranie musiałam bo młody opił się wieczorem i w nocy zasikał łóżko, pizza-spód kupiłam w biedronce, a szafa dlatego, że już nic, a nic w niej poszukać nie mogłam;-) A z oknami poczekam na II trymestr-jeszcze świat przez nie widać


