reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

hej dziewczyny ja sama jestem z kwietnia i termin mam na 30 kwietnia :D dzien po moich urodzinkach wiec moze dostane sliczny prezencik :) jak sie maja kwietniowe mamy:)?
 
reklama
Goga witaj :-) poczytaj troche nasze forum to zobaczysz,ze z samopoczuciem roznie:-)

Agunia zazdroszcze grzybkow. Sama bardzo lubie zbierac,a jeszcze bardziej jesc :-) ale teraz nie mam nawet ochoty przez mdlosci.....

Moje samopoczucie wciaznbez zmian. Sluz wciaz rozowy, bole podbrzusza odrobine mniejsze ale ciagle sa. Ja do jutra nie ustapi to musze z ginem sie skontaktowac, bo nie wiem czy na izbe przyjec jechac bo takie gmeranie to nic dobrego....eh...a wizyta dopiero we wtorek...
 
Witam późną porą :)

A mam do Was takie pytanie, czy któraś z Was miała problem w tej albo poprzedniej ciąży z tyłozgięciem macicy? bo kiedyś mi lekarz mówił o tym że mam, ale teraz na ostatniej wizycie zapomniałam się zapytac czy to jakoś wpłynie na ciąże itd.. troche się obawiam, czy maleństwo sobie tam wystarczająco miejsca znajdzie , jak z porodem itd.. słyszałam , że póki się da warto spać na brzuchu żeby macica się trochę "naprostowała" ale jak tu spać na brzuchu kiedy ja cycków nawet NIE MOGE DOTKNĄĆ ! a co dopiero się na nich położyć :(
 
Miliondori ja mam b. duże, ale to ma znaczenie przy zajściu, trudniej podobno :) a potem w ciązy tam się tak wszystko przestawia, że inaczej jest ułożone i na pewno jest dość miejsca. Szyjka też się skraca i to nie ma znaczenia :) ja na brzuchu nie spię (o tym to tylko słyszałam przy staraniach :D) bo mam już brzuszek. W każdym razie ja ze swojego doświadczenia i rozmowy z gin w pierwszej ciazy wiem tyle, że u mnie choć b. duże w ogóle nie miało znaczenia przy porodzie :)
 
Ja też mam tyłozgięcie, ale lekarze zawsze mówili, że po prostu taka moja "uroda", ale nie ma to żadnych konsekwencji.
Dzisiaj ( tak, w niedzielę ;) walę na wizytę do pani doktor która będzie prowadziła moją ciążę :D Z polecenia, więc mam nadzieję że okaże się spoko, bo już mi głupio że tyle ciąży a ja nadal poszukuję "mojego" lekarza... cóź, bardzo wymagająca jestem. Ale liczę, że dzisiaj będzie już spoko, bo pani doktor jest ordynatorem szpitala w którym planuję rodzić. Tak więc jeszcze dzisiaj sobie go pozwiedzam :)
 
Viltutti to trzymam kciuki żeby pani dr okazała się tą najlepszą! Udanej wizyty :-)

ja to tak nie potrafię jak już raz gdzieś pójdę to jakoś tak głupio mi zmieniać, nawet z siecią tel miałam zmieniać a już 10 lat jestem w tej samej..

Moja siostra ma tyłozgięcie ale czy to ma jakieś znaczenie przy zajściu to się okaże bo dopiero nie dawno zaczęli z mężulem staranka i mocno trzymam za nich kciukasy bo bardzo bym chciała żebyśmy miały dzidziusie z tego samego roku :-)
A ja od rana w piżamie okupuję allegro - mąż pojechał w traskę to muszę się czymś zrelaksować ;-) zamówiłam już odkurzacz ręczny nie wiem na ile to zda egzamin ale na takie codzienne odkurzanie mój odkurzacz jest za duży za ciężki i głęboko w szafie schowany :-D jeszcze chcę zamówić ławkę z półką na buty do przedpokoju i wieszak na ubrania bo robi się zimno i nawet jak ktoś przyjdzie to nie ma co z kurtkami zrobić - tylko nie mogę się zdecydować... w ogóle to mieszkamy tu 3 miesiące a ja najchętniej już bym płytki w łazience zmieniła hehe dobrze M tego nie słyszy :-D
 
reklama
Witam się niedzielnie. Niestety nas dopadło choróbsko. Ola od tyg.do żłobka nie chodzi, ja jem czosnek i syrop z cebuli, w piątek mialam wizytę u gin. to kazał pić syrop ten dla kobiet w ciąży i cerutin. Wrrrr ledwo wakacje się skoñczyły a już te choróbska atakują :-\
My również mieliśmy fedaz 19.09.rocznicę-11:-)
Nikusia i jak dzwonilas do gin.?
 
Do góry