reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Paja witaj! spoko damy radę :) jest tu trochę mamus z mała róznicą wieku, ja bardzo, bardzo taką chciałam :)

a ja dzisiaj czuję się masakrycznie, więc tylko na chwilkę, miłego wieczoru
 
reklama
Jestem, zapomniałam na tamtym wątku dodać, że też mam mięśniaka 2,5cm i że krew pobierali mi 32 minuty, śmiesznie bylo dopuki w probówce nie zaczęły robić się skrzepy... zastrzyki czas brać zacząć.
 
madziolina - wypoczywaj :-) Za mnie także ;-)

L-oka - w takim razie powodzenia w walce z cukrem :-)

Aniołek - w takim razie wszystkiego najlepszego z okazji 6 rocznicy:-)

Paja - serdeczne gratulacje i witamy w gronie kwietniówek :-) Spokojnie - poradzisz sobie. Tak jak ja muszę z czwórką :-)
 
Paja witamy:-)
Jeja jakies przeziebienie mnie rozklada:-( I caly weekend mam pracujacy, obym dala rade na domiar zlego brzuch mnie boli:'( moze zasne a jutro oby bylo lepiej... spokojnej nocki
 
Paja witaj :) Mała różnica wieku podobno jest fajna :) Dasz radę :)
Agunia - Miłego i udanego grzybobrania.. :)
Niunia - zdrówka życzę, przeziębienie w ciąży to nienajlepszy pomysł, niech idzie precz.

A ja standardowo wstałam z bólem głowy, A pojechał do pracy, po południu mamy zaproszenie do znajomych na duszonki, Tylko oby pogoda się zrobiła. Miłej soboty życzę
 
Czesc. Nie bywam tu czesto bo mdlosci przykuly mnie do lozka;(
Mam jednak problem. Gin tydzien temu pozwolilnmi odstawic 1 z 2 dawek Luteiny i od tamtego czasu zaczal bardziej bolec mnie brzuch, tak jakby jajniki bolaly i do tego sluz stal sie inny, bardziej pomaranczowy, czasem rozowy. Dzis dostrzeglam czerwone niteczki w sluzie. Juz sobie zaraz uroilam ze znow cos nie tak, ze serduszko nie bije. We wtorek mam badania prenatalne i myslalam, ze bede mogla ta Luteine calkowicie odstawic a tu wyglada mi nato, ze bede musiala brac znow 2 dziennie....czy myslicie ze ten sluz to jakis niepokojacy objaw??
 
Witam

nikusia- zadzwoń do gina i powiedz mu co się dzieje niekiedy jest tak że kobiety przez cała ciąże biorą luteinę. Ja dzisiaj też wzięłam ostatnią tabletkę duphastonu i nie powiem pewne obawy mam czy plamienia nie wrócą.

Paja= witaj, no faktycznie masz maluszka jeszcze w domu ale taka rożnica wieku jest super ja też tak chciałam ale niestety nie wyszło, ja mam siostrę 2 lata młodszą i jest super najlepsza przyjaciółka na świecie i praktycznie rozumiemy sie bez słóz a z dużo młodszym bratem niestety juz nie mam takiego kontaktu.

Agunia-hmm grzyby, mąż tez mnie próbował rano wyciągnąc ale przełozylismy na jutro , oby koszyki pelne były. u nas niestety w niektórych lasach zakaz bo jakies opryski robią.

Aniołek- co to są duszonki? Mnie tez mega głowa boli. aZ kawkę pażona sobie zrobiłam bo aż mnie mdliwło z bólu.

niunia- jak brzyuchol? boli nadal?

a ja wziełam sie za mysie okna u Alana w pokoju teraz chwilkę odpoczywam bo coś mnie zakuło w brzuchu i pewnie resztę roboty zostawie meżowi. Ja chyba panikuję przez to odstawienie duphastonu.

Dziewczyny dzieki za rady odnośnie wagi, napewno na następnej wizycie pogadam z ginką o tym . Troszkę nad tym myślałam i dzisiaj rano jak się zwazyłam to miałam 71 kg czyli 6 więcej, poprostu moja waga zaniza o 2 kilo i będę patrzyła na moja .a nie tyą w gabinecie. Pozatym ja nie jestem naturalnie szczupła moja waga taka jeszcze z liceum to tak 71 kg. potem jak miałam ok 20 lkat wziełam sie za siebie i schudlam do rozmiaru 36/38 (60-63 kilo). Jednak żeby utrzymać taką wagę musiałm bardzo uważać na to co jem. podobna sytuacja była w pierwszej ciąży w ciągu miesiaca z 60 kg zrobiło 64 jak to tłumaczyła wtedy dietetyczka organizm wie co robi i szybko wyrównał potrzebne mu kilogramy, myśle ze teraz jest podobnie tyle tylko że ciąże zaczynałam od 64kh plus odstawienie fajek jak tylko sie dowiedziałam o dzidziusiu zrobilo swoje.zobaczę co bedzie dalej póki co od 2 tyg. waga stoi.
echhh dosyc o mnie
miłego dzionka wam zyczę u nas piękne słoneczko aż sie chce życ.
 
Olu wpisz sobie w google słowo duszonki i aj galerie:) swoją drogą też się zastanawiam czy mi lekarz w środę odstawi luteinę czy nadal będe brała, teraz biorę po jednej tabletce 2 razy dziennie dopochwowo,
 
reklama
Do góry