reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Milenka co za kurier :confused:
Kroczek dobrze, że jest poprawa.

Dziękuję dziewczyny. Moja ma dużo sukienek i spódniczek, dlatego zawsze w niedzielę jej zakładam. W tygodniu mniej elegancko ;)

Byłam zobaczyć ciężarówkę Coca Coli dla mnie żadna rewelacja, tłum ludzi i tyle. Liczyłam, że chociaż Mikołaja zobaczymy, ale nie było.
 
reklama
My jutro idziemy drugiego mikołaja do szkoły ogladac:rofl2:
Ograłam młodego 3razy w nowa gre i stwierdził ze woli z Adrianem pograć jutro:Da ja ide sie nad książką zrelaksować.
 
Doczytałam.
Katjuszka o tym niedoborze przy Młodym mi się o uszy obiło, ale kompletnie o tym zapomniałam. Też wtedy nic nie znalazłam.

Tę książkę Naciśnij mnie muszę upolować. Młoda lubi książki, przed snem czytamy. Czasami jak ma chęci przynosi do poczytania.
Co do piosenek to czasami puszczamy w domu z jakiś płyt, ale to zwalam na przedszkole ;) bo jak jej na kompie puszcze to żyć nie da.
Ja mikołaja ogarnęłam wcześniej. Na mikołajki za to będę szukać dziś.
Dodatkowo zaczynam szkolenie i przez 3 dni będę 8-16 się dokształcać. Dobrze, że zmiany męża się zgrały to o dzieci nie muszę się martwić.
 
Wiem że temat już był, ale trzeba odświeżyć bo dzieci większe ;-) mycie zębów...
Klara myje rano i wieczorem. Do tej pory pasta bez fluoru, a od kilku dni uczę ją taką dwa lata plus. O ile pastę nawet ładnie wypluwa to z wodą już gorzej. I trochę robi na przekór, bo niby jej się plucie podoba, ale chyba jeszcze bardziej podoba się jej podpijanie..
Jak to wygląda u Was? I kto myje żeby? Dzieci same czy Wy czy jakoś na spółkę?
 
Myjemy rano i wieczorem. Pastą 2-6 lat. Chłopcy ładnie płukają i wypluwają wodę. Myję im zęby na zmianę tzn ja nakładam pastę i zaczynam,potem delikwent wypluwa pastę i myje jeszcze sam a na końcu płukanie. Mieliśmy na początku problem z połykaniem wody więc do tej pory stosuję przegotowaną w razie czego ;-)
 
Katjuszko Kuba też myje pastą 2-6 lat ale całkowicie nie ogarnia wyplówania wiec połyka:/ Myjemy rano i wieczorem. Głównie ja mu myję chociaż czasami mi wyrywa i sam stara się to robić z różnym skutkiem.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli podobnie jak u nas ;-) dzięki za odpowiedzi :-)

Patrzcie co mi alli przysłał dziś :-) będzie na prezent na jutro.. jakość super, a to oczywiście podroby. Dałam w sumie 16 zl z przesyłką, uważam że było warto i klarze powinno się podobać bo lubi robić przyjęcia i chodzić z ludzikami na plac zabaw...

1480966147728.jpg
 

Załączniki

  • 1480966147728.jpg
    1480966147728.jpg
    72,5 KB · Wyświetleń: 292
reklama
Katjuszko u nas najpierw ja myję H ząbki a później on chwilę udaje że myje bo to bardziej mieszanie szczoteczką w buzi :) ale wypluwać kompletnie nie potrafi najpierw połyka a później udaje że wypluwa ;)
Bardzo fajny zestawik klocków.

Truskawkowa pokaż mu bakterie z reklamy domestosa to da Ci umyć hehe u nas to działa (daje myć ząbki, nie bierze już szczotki od wc i nie pcha tam łapek :cool2:)
 
Do góry