• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Ja też piekłam z Tego przepisu co wyrzuciła Edysiek. Dla mnie są mega. Właśnie kupiłam dzisiaj przyprawę do pierników na kolejną partie. Filip jak za ciastkami nie przepada (oprócz delicji) to pierniczki łyka jak młody pelikan. Jutro natomiast będziemy piekli rogaliki [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wezcie laski sie ogarnijcie,po co kusić los,wszystkie odchudzające sie idą ciastka piec?:laugh2::p
Ja też zaczęłam dietę,2dni temu wyczyściłam rower stacjonarny a teraz dojrzewam żeby go wnieść do domu;)
 
Ja sie nie odchudzam - ja po prostu licze na cud [emoji23], że sama waga w dół poleci [emoji23]
bd111a82b11858626b88d115e65622df.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mogę piec i nie jeść, nie sprawia mi to problemu. Tylko jak mnie ktoś częstuje ciastem to nie umiem odmówić. Nie jem słodyczy od Nowego roku z małymi wyjątkami, bo mam łasuchy w pracy i mnie częstują.
 
reklama
Moze i ja sie skusze na te cynamonowe [emoji2]
Ehh..tyle pisalyscie o zakupach ze i ja sie skusilam na coccodrillo. I naprawde cenowo niezle choc nie chce sobie tej sumy przypominac [emoji1] do calosci juz w promocyjnych cenach dają jeszcze dodatkowy rabat 10%. Takze jesli jeszcze komus czegos brakuje na wiosne to polecam [emoji4]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry