• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Oj dziewczyny niedobre Wy[emoji6] ja tu staram się ze słodyczami skończyć i tylko pozwalam sobie na kawałek gorzkiej czekolady ) w Lidlu są bardzo dobre) a Wy mnie tu kusicie ciasteczkami[emoji39]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wpadacie ?
f205547d556d825f9866f949b833a88c.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Łakomczuchy :D

Przyszła pierwsza paczka. Ciuszki bardzo ładne.
FB_IMG_1485526674744.jpg FB_IMG_1485526681933.jpg FB_IMG_1485526688151.jpg FB_IMG_1485526694229.jpg FB_IMG_1485526699952.jpg FB_IMG_1485526707733.jpg
Kinga od razu musiała ubrać.
FB_IMG_1485526668430.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1485526674744.jpg
    FB_IMG_1485526674744.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 78
  • FB_IMG_1485526681933.jpg
    FB_IMG_1485526681933.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 87
  • FB_IMG_1485526688151.jpg
    FB_IMG_1485526688151.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 95
  • FB_IMG_1485526694229.jpg
    FB_IMG_1485526694229.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 70
  • FB_IMG_1485526699952.jpg
    FB_IMG_1485526699952.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 73
  • FB_IMG_1485526707733.jpg
    FB_IMG_1485526707733.jpg
    37,9 KB · Wyświetleń: 72
  • FB_IMG_1485526668430.jpg
    FB_IMG_1485526668430.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 76
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry